Tautininkai: Prieš rinkimus internetinės provokacijos (11)

Informacinis karas | Alkas.lt asociatyvi nuotr.

Informacinis karas | Alkas.lt asociatyvi nuotr.

Spalio 13 d. Tautininkų sąjungos (TS) internetinis portalas skelbia, kad artėjant savivaldybių merų ir tarybų rinkimams internete suaktyvėjo provokaciniai išpuoliai prieš tautininkus, konservatorius, dešiniuosius publicistus.

„Jei gavote įžeidžiamą ar šiaip provokuojantį elektroninį laišką iš žinomo žmogaus ar net savo pažįstamo – pasitikrinkite, ar jį tikrai siuntė adreso savininkas. Kremliaus politikai atstovaujantys internetiniai „troliai“ rado būdą siuntinėti laiškus, nurodydami svetimus siuntėjų adresus “, – rašoma TS portale.

Teigiama, kad šiomis provokacijomis siekiama kiršinti, kompromituoti, be to – šiuose laiškuose dažnai siunčiami kompiuteriniai virusai arba nuorodos į juos. TS kviečia neatidarinėti įtartinų nuorodų nei priedų.

Teigiama, kad „nėra to blogo, kas neišeitų į gera“.

Viena vertus, tai dar aiškiau rodo Kremliaus šalininkų moralinį veidą. Žmonės, ligšiol nuoširdžiai tikėję, kad Rusija kovoja tiesos pusėje, turės puikią progą apmąstyti savo požiūrį.

Antra vertus akivaizdu, jog tautininkai traktuojami vis rimčiau, sąjungininkų stovyklose – kaip viltis, priešininkų stovyklose – kaip iššūkis. Jei konservatoriai ir kiti dešinieji (arba priskiriami dešinei) šių išpuolių taikiniais tapo tik dabar, tai tautininkai buvo pirmieji – prieš juos išpuoliai pradėti dar Europos Parlamento rinkimų išvakarėse, – konstatuoja TS publikacija.

„Tai žinodami esame pasirengę tolesnei kovai ir kviečiame jungtis į mūsų gretas visus, kam svarbios Tautos, Doros, Šeimos, Nepriklausomybės, dalyvaujamosios demokratijos ir socialinio teisingumo vertybės“, – rašoma Tautininkų sąjungos portale.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė