LEU bendradarbiaus su Lietuvos švietimo istorijos muziejumi (0)

LEU Centriniai rūmai

LEU Centriniai rūmai

Lietuvos edukologijos universitetas ir Lietuvos švietimo istorijos muziejus pradeda tarpusavio bendradarbiavimą švietimo, kultūros ir socialinės partnerystės srityse.

Įstaigos bendradarbiaus vykdant jaunimo švietimą, inicijuojant ir įgyvendinant bendrus jaunimo švietimo projektus, rengiant metodinę medžiagą. Kartu rengs ir leis įvairius leidinius, vaikų ir jaunimo edukacines programas, organizuos įvairius renginius (forumus, susitikimus, konferencijas, konsultacijas ir pan.) akademinei bendruomenei, keisis aktualia informacija, taip pat rengs ir vykdys bendrus projektus.

Lietuvos edukologijos universitetas teiks pagalbą muziejui, leidžiant leidinius ir organizuojant bendrus renginius, metodinę ir organizacinę pagalbą, suteiks patalpas bendriems renginiams organizuoti.

Muziejus LEU teiks informaciją Lietuvos švietimo istorijos temomis, bendradarbiaus rengiant vaikų ir jaunimo edukacines programas švietimo ir ugdymo įstaigoms, rengiant ir leidžiant leidinius moksleiviams, organizuojant įvairius renginius (forumus, susitikimus, konsultacijas ir pan.) akademinei bendruomenei Lietuvos švietimo istorijos klausimais, bendradarbiaus vykdant mokslinius tyrimus, organizuojamus universiteto padalinių.

Lietuvos švietimo istorijos muziejus – jaunimo ugdymo vieta. Viena iš pagrindinių Lietuvos švietimo istorijos muziejaus funkcijų yra muziejinių vertybių kaupimas, saugojimas, tyrinėjimas ir populiarinimas. Taip pat muziejuje labai daug dėmesio skiriama jaunimo edukacijai.

Lietuvos edukologijos universitetas – plataus profilio edukologus ruošiantis didžiausias universitetas Lietuvoje. Vis stipriau įtvirtinantis savo, kaip edukacinio pobūdžio universiteto, išskirtinę vietą Lietuvos aukštojo mokslo erdvėje – studijų, mokslo ir praktikos srityse. LEU siekia visuomenės edukacijos, pagrįstos šiuolaikine ugdymo filosofija ir naujausiomis mokslo žiniomis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė