Grozne teroro aktas – susisprogdino savižudis (video) (0)

en.itar-tass.com  nuotr.

en.itar-tass.com nuotr.

Spalio 5 d. Čečėnijoje žuvo penki policininkai, apie 12 buvo sužeista. Tai įvyko kuomet buvo susprogdintas sprogstamasis užtaisas kai teisėtvarkos pareigūnai nutraukė teroristinį aktą. Skirtingais duomenimis, žuvo nuo trijų iki penkių policininkų, apie 12 sužeista, civiliai nenukentėjo.

Policija sutrukdė mirtininkui įvykdyti teroristinį aktą koncerto salėje Grozno mieste, kuriame vyko koncertas skirtas Miesto dienai, kuri sutampa su Čečenijos prezidento Ramzano Kadyrovo gimtadieniu. Prie įėjimo į koncertų salę buvo įrengti metalo detektoriai, policijos pareigūnai, budėję toje vietoje, pastebėjo įtarimų sukėlusį jauną žmogų. Kai policininkai nusprendė jį atidžiau patikrinti, vyras susisprogdino.

R. Kadyrovas pareiškė, kad žuvę ir sužeisti pareigūnai užkirto kelią kur kas didesnei nelaimei. „Šiandien vakare prie vieno įėjimo į koncertų salę, kur buvo švenčiama Grozno miesto diena, policijos pareigūnai sustabdė jauną vyrą. Jis turėjo pistoletą ir prisistatė policininku. Pareikalavus atlikti apžiūrą, jaunas vyras susisprogdino“, – pasakė Čečėnijos prezidentas. Pasak jo įvykio metu žuvo tik trys pareigūnai, dar du itin sunkios būklės išgabenti į ligoninę.

Vidaus reikalų ministerijos darbuotojai jau nustatė teroristo asmenybę, jis yra iš Grozno Staropromyslovsko rajono. „Jis išėjo iš namų prieš du mėnesius ir tėvai daugiau apie jį nieko nežinojo“, – praneša Rusijos VRM. Neoficialiai skelbiama, kad tai esąs 19-metis Opti Mudarovas. Ar teroristas žuvo nepranešama.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė