URM pasmerkė paliaubų pažeidimą Ukrainoje (0)

Taip pat griežtai pasmerkė pastarosiomis dienomis suintensyvėjusius paliaubų pažeidimus, pareikalavusius naujų aukų. Atsakingi už šiuos nusikaltimus turi būti išaiškinti ir patraukti atsakomybėn, – rašoma URM pareiškime.

Užsienio reikalų ministerija paragino visas konflikto šalis griežtai laikytis paliaubų ir įgyvendinti rugsėjo 5 dienos Minsko protokole sutartas priemones.

„Pabrėžiame, kad paliaubos neturi būti naudojamos separatistų kontroliuojamos teritorijos plėtimui. Apgailestaujame, kad nepaisant susitarimų dėl paliaubų ir tarptautinės bendruomenės pastangų ieškant taikių konflikto sprendimo būdų, Rusija nesiima ryžtingų priemonių ir konkrečių žingsnių, atitraukiant karines pajėgas ir ginkluotę iš Rytų Ukrainos ir Krymo, grąžinant Ukrainos sienų kontrolę į jos pasieniečių rankas, paleidžiant įkaitus, nutraukiant bet kokias provokacijas“, – rašoma išplatintame pranešime.

Užsienio reikalų ministerija dar kartą pareiškė pagarbą žmonėms, kurie rizikuodami savo gyvybėmis atlieka taikią profesinę pareigą ginkluotų konfliktų zonose.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė