Lietuvoje – turistų iš Ukrainos proveržis (0)

youtube.com nuotr.

youtube.com nuotr.

Spalio 3 d. jau dirbančių su Lietuva ir dar neužmezgusių ryšių Ukrainos kelionių agentūrų atstovai Kijeve dalyvaus Valstybinio turizmo departamento (toliau – VTD) ir Lietuvos Respublikos ambasados Ukrainoje rengiamame Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginyje.

„Karšti pasiūlymai į Lietuvą“: „Naujųjų Metų nuotykiai Baltijos šalyse“, „Kalėdinis ekspresas“, „Naujųjų Metų turas“. Tokiais proginiais pasiūlymais į Lietuvą vilioja Ukrainos kelionių agentūros greta įprastų populiarių ekskursijų savaitgaliui tokių kaip „Vilniaus sapnai ir legendos“, „Pasimatymas su Vilniumi“, „Pasiruošt, dėmesio, … Baltija!“, “Lietuva ir Latvija – dvi draugės, dvi koketės, dvi gražuolės“.

„Šių metų pirmą pusmetį užfiksavome tikrą turistų iš Ukrainos proveržį. Mūsų šalies apgyvendinimo įstaigose apsistojo net 77 proc. daugiau ukrainiečių nei pernai – 20,4 tūkst., jiems suteikta 81 proc. daugiau nakvynių nei 2013 m. pirmą pusmetį – t.y., net 36,6 tūkst. Turistų srautai į Lietuvą iš Ukrainos sparčiai auga jau nuo 2010 m., pernai mūsų šalyje iš viso viešėjo 32,2 tūkst. ukrainiečių. Šie srautai dar labiau augtų, jei atsirastų daugiau oro jungčių – šiuo metu turime tik vieną skrydį per dieną su Ukrainos oro linijomis. Ukrainiečiai yra entuziastingi ir ypatingai draugiški Lietuvai, jaučiame labai didelį susidomėjimą Lietuvos turizmo verslo misija Kijeve“, – konstatuoja VTD vyriausioji patarėja dr. Raimonda Balnienė.

Jai antrina ir Lietuvos Respublikos ambasados Ukrainoje komercijos atašė Rimantas Šėgžda: „Vietinių Ukrainos turistų įpročius keliauti pakeitė šių metų įvykiai, ypač Krymo praradimas. Ukrainoje nemažai sanatorijų, tačiau trūksta profesionalaus, kokybiško aptarnavimo, tad Lietuva ukrainiečiams visais atžvilgiais tampa patrauklesnė, juolab, kad valstybių santykiai yra taip pat labai draugiški“.

Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginyje sveikinimo žodį tars LR nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Petras Vaitiekūnas. Po VTD atstovų prezentacijos bus surengta Kontaktų mugė, kurioje abiejų šalių turizmo įmonės galės užmegzti tiesioginius bendradarbiavimo ryšius.

Turizmo verslo misijoje Kijeve bus pristatyti Lietuvos kurortai, medicininis turizmas ir Gintaro kelio Lietuvoje pramogos bei paslaugos. Ukraina yra aktyvi Pasaulio gintaro kelio narė, besidominti netradicinėmis gintaro panaudojimo galimybėmis. Renginio metu susirinkusieji taip pat galės susipažinti su atraktyvia ekspozicija „Gintaras kitaip“.

Renginyje dalyvauti užsiregistravo apie 50 Ukrainos turizmo verslo ir žiniasklaidos profesionalų. Tarp jų – „Transavia Group“, „Raiduga“, „Kandagar“, „Intour“, „Olympia Travel Ltd“, „Business Travel Leisure Agency“, „Land Travel International“, „Intercity Travel“, „Zdravotur“ ir kitų didžiųjų Ukrainos kelionių agentūrų atstovai.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė