Kviečia paroda „Spendimų ratas 2014“ (0)

0.913899001412183441Spalio 2–4 d. Kaune, Aleksandro Stulginskio universitete vyks septintoji ir vienintelė tokio pobūdžio miško, medžioklės, aplinkos ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2014“.

„Sprendimų ratas 2014“ – tai vienintelė tokio pobūdžio paroda šalyje, padedanti susipažinti su besikeičiančia aplinka, naujomis aplinkosaugos idėjomis, miškininkystės, medžioklės, gyvulininkystės ir aplinkos tvarkymo temomis.

Dienraščio „Verslo žinios“ surengtos apklausos duomenimis, „Sprendimų ratas 2013“ buvo trečioji pagal dydį tarp visų pernai Lietuvoje surengtų parodų. Joje apsilankė apie 50 tūkst. lankytojų. Tikimasi, kad šiemet jų bus dar daugiau.

Parodoje „Sprendimų ratas 2014“ dalyvaus apie 100 firmų, asociacijų, organizacijų, apie 200 augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Čekijos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Švedijos.

Aplinkos ministerijos, Generalinės miškų urėdijos ir Valstybinės miškų tarnybos ekspozicijose lankytojai galės susitikti su specialistais.  Šiemet parodoje pirmą kartą dalyvaus Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba.

Ypač gausi šiemet bus miško, žemės ir komunalinio ūkio technikos ekspozicija. Ji užims 5 tūkst. kv. m. plotą. Stipriai išaugo gyvulininkystės technologijoms, aplinkos tvarkymui, ekologijai skirtos ekspozicijos.

Šviečiamojoje programoje – keturiolika seminarų ir tarptautinė mokslinė konferencija.

Daugiau informacijos apie parodą ir renginius.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė