Seimas skuba taisyti susidariusią padėtį „Regitroje“ (0)

Efoto.lt | Mildos Zinkevičiūtės nuotr.

Efoto.lt | Mildos Zinkevičiūtės nuotr.

Valstybinė įmonė „Regitra“ nuo pirmadienio pradėjo išregistruoti automobilius, kuriems liepos 1 dieną dėl neatliktos techninės apžiūros ar pasibaigusio automobilio draudimo buvo sustabdytas leidimas dalyvauti eisme. Tokių automobilių savaitės pradžioje buvo apie 880 tūkstančių.

Tuo metu Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ pareiškė, jog Seimas suklydo, priėmęs įstatymų pataisas dėl transporto priemonių išregistravimo.

„Noriu atsiprašyti tų žmonių, kurie pateko į keblią situaciją dėl to, kad nebuvo išdiskutuota įstatymo pataisa. Įstatymo teikėjai norėjo išspręsti problemą dėl neišregistruotų, neeksploatuojamų transporto priemonių. Tačiau Seimo nariai nepagalvojo apie savininkus motorolerių, motociklų, priekabų, kurių žmonės neeksploatuoja visus metus. Todėl aš manau, kad turime prisiimti atsakomybę, kad ne taip giliai išdiskutavome. Kiek aš girdėjau, Vidaus reikalų ministerija bandys taisysi tą padėtį“, – sakė L. Graužinienė.

Seimo narys Vytautas Gapšys pateikė Seimui Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisų projektą ir pasiūlė nuo 90 dienų iki metų pratęsti terminą, per kurį, nepašalinus priežasčių, dėl kurių buvo sustabdytas leidimas motorinei transporto priemonei dalyvauti viešajame eisme, ji būtų išregistruojama.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė