Pilietiškas jaunimas ateities Lietuvą kuria šiandien (4)

R.Dačkaus nuotr.

R.Dačkaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Lietuvos jaunimo organizacijų atstovais aptarė informacinio saugumo klausimus ir pilietiškas iniciatyvas.

„Pilietiškas ir patriotiškas jaunimas – svarbus mūsų šalies dabarčiai ir ateičiai. Nuo jaunų Lietuvos žmonių, jų iniciatyvų ir kritinio mąstymo priklausys, kokioje valstybėje gyvensime rytoj ir kokią ateities Lietuvą sukursime“, – sakė šalies vadovė.

Pasak Prezidentės, informacinis karas yra grėsmė visam nacionaliniam saugumui. Todėl aštrėjant situacijai regione informacija tampa išskirtiniu ginklu, galinčiu padėti užtikrinti šalies saugumą. Valstybės vadovė pabrėžė, kad visuomenė ir jaunimas turi būti pilietiški, sugebėti atsispirti dezinformacijai ir bandymams diskredituoti mūsų valstybę, nepasiduoti informacinėms manipuliacijoms.

Prezidentės teigimu, šiandieninis jaunimas yra kūrybiškas ir itin imlus naujovėms. Todėl išnaudodami galimybes, kurias suteikia internetas ir socialiniai tinklai, pilietiški, sąmoningi ir aktyvūs jauni žmonės turi ne tik patys gebėti atpažinti melą ir šmeižtą viešojoje erdvėje, bet ir padėti tai padaryti savo draugams, kolegoms ir artimiesiems.

Susitikime su Prezidente dalyvavo keturiasdešimties Lietuvos jaunimo organizacijų atstovai, informacinio saugumo ekspertai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė