Vyriausybė patikslino nuostatas angliavandeniliams ištekliams išgauti (3)

Skalūnų dujosVyriausybė patvirtino Aplinkos ministerijos patikslintus Angliavandenilių išteklių naudojimo konkurso nuostatus, pagal kuriuos nuo šiol bus organizuojami tokie konkursai. Pataisos parengtos siekiant tobulinti tradicinių ir išsklaidytųjų angliavandenilių išteklių naudojimo konkursų organizavimo ir vykdymo tvarką.

Vienas svarbesnių pakeitimų – patikslinti reikalavimai banko garantijai, kad konkursinio pasiūlymo nustatyti įsipareigojimai bus vykdomi tinkamai. Taip pat pakeistas kriterijus konkurso laimėtojui nustatyti. Laimėtoju bus pripažįstamas pasiūlymą pateikęs konkurso dalyvis nebe vien pagal įmokos dydį, kaip buvo ligi šiol, bet ir pagal investicijų dydžius.

Patikslintieji nuostatai taip pat numato, kad konkurso laimėtojas pasiūlytą įmoką turi sumokėti per 30 kalendorinių dienų nuo angliavandenilių išteklių naudojimo sutarties pasirašymo, o ne nuo konkurso nugalėtojo pripažinimo datos. Ši nuostata kėlė neaiškumų ankstesnio konkurso dalyviams ir rengėjams.

Pagal patikslintus nuostatus rengiami angliavandenilių konkursai bus aiškesni ir geriau reglamentuoti. Planuojama skelbti pakartotinį angliavandenilių naudojimo konkursą Šilutės-Tauragės plote ir naują – Kaltinėnų plote.

Kategorijos: Energetika, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė