Beveik milijonui atomobilių gresia išregistravimas (0)

Efoto.lt, Irmanto A. nuotr.

Efoto.lt, Irmanto A. nuotr.

Rugsėjo 29 dieną pradėti išregistruoti automobiliai, kurių savininkai nesugebėjo per 90 dienų sutvarkyti mašinos draudimo dokumentų ir techninės apžiūros. Tai reiškia, kad šios transporto priemonės tiesiog nebegalės dalyvauti eisme, o sustabdytoms bus nuimami valstybiniai numeriai.

Skaičiuojama, kad tokių automobilių yra netoli milijono. Iš viso Lietuvoje yra daugiau kaip 2,3 mln. registruotų transporto priemonių.

Valstybės įmonės „Regitra” duomenimis, daugiau kaip 35 tūkst. transporto priemonių valdytojų jau pasinaudojo savo teise prasitęsti leidimo dalyvauti eisme (toliau – leidimas) sustabdymą iki 1 metų laikotarpiui, pagal savo poreikį.

Jei transporto priemonės artimiausiu metu nežadama naudoti viešajame eisme ir leidimas nėra būtinas, prasitęsti leidimo sustabdymą galima kreipiantis į VĮ „Regitra“ filialą arba per transporto priemonių registravimo elektroninę sistemą (eKETRIS).

Priežastys, dėl kurių buvo sustabdytas leidimas, turi būti pašalinamos per 90 dienų. Jei per šį laikotarpį jos nepašalinamos, leidimas panaikinamas ir transporto priemonė išregistruojama, o valstybinio registracijos numerio ženklai pripažįstami negaliojančiais ir turi būti grąžinti VĮ „Regitra“.

Pareiškėjai gali per 90 dienų nuo leidimo sustabdymo kreiptis, kad sustabdymas būtų toliau pratęstas iki vienų metų. Tokiu atveju po 90 dienų transporto priemonė nebus automatiškai išregistruojama.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė