Šilalėje vyksta karinės ir ekstremalių situacijų valdymo pratybos (nuotraukos) (0)

I.Budzeikaitės nuotr.

I.Budzeikaitės nuotr.

Šį savaitgalį Šilalės mieste ir apylinkėse vyksta didelio masto karinės pratybos.

Rugsėjo 26–28 dienomis Šilalės mieste ir apylinkėse vyksta taktinės karinės ir ekstremalių situacijų valdymo ginkluoto konflikto metu pratybos, kuriose dalyvauja apie 500 karių.

Pratybas organizuoja Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalionas, Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė, Lietuvos karo policija kartu su Šilalės rajono savivaldybe.

Pratybose taip pat dalyvauja Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir policijos komisariato pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Pratybų dalyviai vykdo iš anksto suplanuotas užduotis: taktinį puolimą, objektų užėmimą, gynybos, civilių gyventojų evakuaciją, gaisrų gesinimo ir nukentėjusiųjų gelbėjimo operacijas.

Šiomis pratybomis siekiama įvertinti karių pasirengimą vykdyti puolimo ir gynybos operacijas gyvenvietėse ir jų prieigose, patikrinti, kaip valstybinės tarnybos sugeba organizuoti ekstremalių situacijų valdymą ginkluoto konflikto metu.

Sekmadienį bus vykdomas KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės pastato ir Šilalės darbo biržos šturmas. Stebėti šią dieną vykstančias pratybas galės visi norintys Šilalės gyventojai.

Karinių pratybų pabaigoje, netoli bažnyčios Valančiaus gatvėje, gyventojams bus pristatyta ginkluotė, ekipuotė ir karinė technika. Svečiai bus vaišinami kareiviška koše.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė