Antrojo laipsnio valstybinės pensijos skirtos dar 256-ioms daugiavaikėms motinoms (2)

laukodarzelis.lt nuotr.

laukodarzelis.lt nuotr.

Rugsėjo 25 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vyko aštuntasis valstybinių pensijų skyrimo komisijos posėdis, kuriame antrojo laipsnio valstybinės pensijos skirtos 256-ioms daugiavaikėms motinoms. Iš viso šiais metais antrojo laipsnio pensijos paskirtos 8879 daugiavaikėms motinoms.

Antrojo laipsnio valstybinės pensijos yra skiriamos pagimdžiusioms (įvaikinusioms) ir gerai išauginusioms 5 ir daugiau vaikų bei atitinkančioms teisės aktuose numatytus kriterijus motinoms. Įstatymo nuostata dėl antrojo laipsnio valstybinių pensijų skyrimo daugiavaikėms motinoms priimta dar 2011 metais, o įsigaliojo 2014 metų sausio 1-ąją.

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro teikimu antrojo laipsnio valstybinė pensija skirta 76 laisvės kovų dalyviams.

Antrojo laipsnio valstybinės pensijos dydis – 400 litų, pirmojo laipsnio – 800 litų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

2 komentarai

  1. ką?:

    Planetoje žmonių jau greitai bus 7,5 milijardo (http://www.worldometers.info/world-population/), žmonių skaičiaus augimas yra pagrindinė beveik visų bėdų žemėje priežastis, ir aš tiesiog negaliu patikėti, kad yra šalis, kur už vaikų gimdymą dar dalina premijas. Negaliu patikėti… Aš tokias moteris visų pirma nukreipčiau į kontracepcijos kursus. Ir, antra, visam gyvenimui aprūpinčiau kontracepcijos priemonėmis.

  2. )..(:

    grybauskaite,kada sugrazinsi visus Lietuvos vaikus namo ?!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė