Seime surengta konferencija – „Ukraina karo sąlygomis: kuo gali padėti Lietuva?“ (video) (7)

KAM nuotr.

KAM nuotr.

Seime šiandien, 11 val., įvyko Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos spaudos konferencija „Ukraina karo sąlygomis: kuo gali padėti Lietuva?“.

Dalyvavo teritorinės gynybos bataliono „Sarmat“ (Chersono sritis, Krymo pasienis) atstovas Olegas Šadevskis, Chersono srities labdaros ir sveikatos fondo prezidentė, laikraščio „Vgoru“ vyriausioji redaktorė Ala Tiutiunik, pagalbos Ukrainos kariams štabo Chersono mieste steigėja ir koordinatorė, pagalbos nukentėjusiems nuo karo ir pabėgėliams iš Krymo koordinatorė, Chersono srities labdaros ir sveikatos fondo direktorė Natalija Danutė Bimbiraitė, Lietuvos kariuomenės atsargos kapitonas, paramos Ukrainos kariuomenei organizatorius Andrius Almanis, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus apskrities skyriaus narys Vytautas Račkauskas, paramos Ukrainos kariuomenei organizatorė, laikraščio „Krašto naujienos“ redaktorė Vilma Valiukevičienė, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai Eligijus Masiulis ir Remigijus Šimašius.

Liberalų sąjūdžio frakcijos nuotr.

Liberalų sąjūdžio frakcijos nuotr.

httpv://youtu.be/KmS6ZehBQdE

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. albinas:

  kuo gali padėti? nekurstyti karo

 2. )..(:

  Lietuva butu labai padejus,jei butu neisleidus i Ukraina visokiu landsbergiu,grybauskaiciu ir kitu revoliucijos provokatoriu.

 3. gekonas:

  Amoralu padėti bet kuriai kariaujančiai pusei. Moralu yra padėti karo aukoms iš abiejų pusių. Jei Lietuva padeda nukentėjusiems Ukrainos kariams, tai lygiai taip pat turėtų siūlyti savo pagalbą ir nukentėjusiems rusų kariams, ar rusų gyventojams. Visi jie yra nelaimingi pusgalviai, bandantys ginklu ir žudynėmis spręsti problemas ir įtampas. Tačiau kiek girdėjau, po sužeidimų visi nacionalizmai ir platūs užmojai gerokai apsilpsta, lieka tik žmonės su psichologinėmis ir fizinėmis problemomis.
  Ir kodėl kažkokie liberalai ar KAM kiaušingalviai kalba visos Lietuvos vardu? Lietuva yra labai įvairi ir toli gražu nevieninga, todėl kalbėkite savo vardu. Žinosime kas remia žudynes.

 4. LosAngeles:

  Gali padeti. Nekurstydama aistru…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė