„Klaipėdos nafta“ vadovas paskirtas Energetikos ministru (1)

R.Masiulis | K.Čachovskio (DELFI) nuotr.

R.Masiulis | K.Čachovskio (DELFI) nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo energetikos ministru paskyrė Roką Masiulį, „Klaipėdos naftos“ vadovą.

R. Masiulis nuo 2010 metų ėjo generalinio direktoriaus pareigas bendrovėje „Klaipėdos nafta“. Ši įmonė atsakinga už Suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimą. Anksčiau R. Masiulis yra dirbęs tarptautinėse audito bendrovėse, ėjo direktoriaus pareigas finansinių paslaugų įmonėje.

R. Masiulis Vilniaus universitete yra baigęs ekonomikos studijas, taip pat turi tarptautinių santykių ir politikos mokslų bakalauro laipsnį.

Premjeras Algirdas Butkevičius „DELFI“ teigė, kad R. Masiulis – Darbo partijos kandidatas. Jį premjerui pasiūlė šios partijos lyderė Loreta Graužinienė.

„Su Seimo pirmininke buvau sutaręs, (…) kad iki šios dienos, 13 val., būtų pateikta kandidatūra. Nes, kaip žinote, prezidentė išvyksta į JAV, kad dar spėtų pasirašyt dekretą mano teikimu. Ir paskutinę valandą buvo pateikta kandidatūra man. Ir kaip tik, prieš 14 val., buvo pristatytas mano teikimas prezidentei ir prezidentė pasirašė dekretą, kad jau šią savaitę galėtų naujas ministras prisiekti“, – kalbėjo A. Butkevičius.

Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius sveikina Prezidentės pasirinkimą energetikos ministru paskirti AB „Klaipėdos nafta“ generalinį direktorių R.Masiulį.

„Sveikinu ir džiaugiuosi tokiu Prezidentės pasirinkimu. Rokas Masiulis – atsakingas žmogus, geras specialistas, prisiėmęs atsakomybę iki galo įvykdyti Lietuvai strategiškai svarbų Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų terminalo statybos projektą ir tai atkakliai daręs, nepaisant socialdemokrato Artūro Skardžiaus vadovautos neaiškų tikslą turėjusios energetikos komisijos trukdymo. Džiaugiuosi, kad man būnant premjeru teko Roką Masiulį paskirti „Klaipėdos naftos“ vadovu“, – sako A. Kubilius.

Opozicijos lyderis įsitikinęs, kad R. Masiulis savo asmeninėmis ir dalykinėmis savybėmis atitinka kriterijus, keliamus energetikos ministrui, supranta svarbų Lietuvos energetinės nepriklausomybės tikslą, nuosekliai jį įgyvendino iki šiol bei, tikėtina, tai darys ir užimdamas šias atsakingas ministro pareigas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė