Studentai iš Ukrainos Vilniuje padėkojo Lietuvai (0)

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniaus sav. nuotr.

Europos aikštėje septyniolika studentų iš Lvovo miesto universitetų ir kitų aukštųjų mokyklų surengė padėkos akciją „Ačiū tau, Lietuva!“. Renginyje taip pat dalyvavo Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Valerijus Žovtenko.

Susirinkusieji padėkojo už humanitarinę pagalbą nukentėjusiems nuo karo veiksmų ukrainiečiams ir kariams. Atsiliepdama į Ukrainos tarptautinės pagalbos prašymą Lietuva jau išsiuntė ne vieną krovinį su miegmaišiais, palapinėmis, sulankstomomis lovomis, krosnelėmis, biotualetais, maisto produktais, medikamentais, drabužiais, mokyklinėmis prekėmis.

Ukrainiečių rengiama iniciatyva prasidėjo Ukrainos himno giedojimu. Jaunuoliai, pasipuošę savo tautiniais kostiumais, rankose laikydami nacionalinę vėliavą, lietuvaičius vaišino ukrainiečių pamėgtais saldainiais.

Tautiniais drabužiais pasipuošusi ukrainiečių delegacija taip pat apsilankė Vilniaus miesto savivaldybėje, kur jiems buvo pristatytas Savivaldybės 1-langelio darbo principas bei Idėjų kambarys.

Miesto Tarybos narys Jonas Juodka studentus supažindino su Savivaldybės tarybos struktūra, veikla bei naujausiais projektais. „Studentai iš Ukrainos Lietuvoje vieši nebe pirmą kartą. Jie, besimokantieji tarptautinių santykių ir politikos, atvyksta susipažinti su svarbiausiomis mūsų krašto institucijomis, jų veikla, darbų planavimo specifika. Akciją studentai sumanė surengti patys. Ir tai mes tikrai vertiname“ , – sakė J. Juodka.

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniaus sav. nuotr.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė