Leista įmonei „Lukoil Baltija“ valdyti įsigytas 14 degalinių (0)

LukoilKonkurencijos taryba leido uždarajai akcinei bendrovei UAB „Lukoil Baltija“ vykdyti koncentracijas (atvejai, kuomet jungiasi įmonės arba viena įmonė ar fizinis asmuo, jau turintis vieno ūkio subjekto kontrolę, įgyja kito ūkio subjekto kontrolę),  įgijus 14 degalinių kontrolę pagal pateiktus pranešimus apie koncentraciją.

UAB „Lukoil Baltija“ pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba šviesiaisiais naftos produktais (degalais), mažmeninė prekyba plataus vartojimo (įskaitant maisto prekes, tabako gaminius ir alkoholį) bei automobiliams skirtomis prekėmis, naftos bazių veikla, maitinimo paslaugų veikla, transportui būdingų paslaugų veikla, konsultacinė, marketingo, franšizės valdymo ir susijusi veikla.

UAB „Lukoil Baltija“ prašymas leisti vykdyti koncentracijas pateiktas įgyvendinant Konkurencijos tarybos 2014 m. gegužės 12 d. įpareigojimą pranešti apie koncentracijas, kurias UAB „Lukoil Baltija“ buvo įvykdžiusi be Konkurencijos tarybos leidimo.

Konkurencijos taryba primena, kad pranešimas apie koncentraciją nėra tik formalumas. Dėl įmonių koncentracijos įvykę rinkos pokyčiai gali apriboti konkurenciją ir taip sukelti realias neigiamas pasekmes vartotojams, pavyzdžiui, padidinti paslaugų kainas dėl sumažėjusio rinkos dalyvių skaičiaus ir susilpnėjusios konkurencijos tam tikroje teritorijoje. Koncentracija gali būti įgyvendinta tik gavus Konkurencijos tarybos leidimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė