Vrublevskių biblioteka kviečia į nemokamas ekskursijas (0)

Vrublevskių bibl. archyvo nuotr.

Vrublevskių bibl. archyvo nuotr.

LMA Vrublevskių biblioteka dalyvauja Europos paveldo dienų programoje ir rugsėjo 16–19 dienomis 15:30 val. kviečia į nemokamas ekskursijas po istorines Bibliotekos erdves.

Aplankysite skaityklas, kurios anksčiau buvo grafų Tiškevičių pokylių salės bei grožėsitės iš balkono atsiveriančia senamiesčio panorama. Ekskursijų metu taip pat turėsite unikalią galimybę pamatyti senąsias LDK knygas. 

Rugsėjo 18 d. 17 val. (ketvirtadienį) iš karto po ekskursijos vyks menotyrininkės Aistės Bimbirytės-Mackevičienės vieša paskaita „Rūmai ir bandelės: grafo Antano Tiškevičiaus biografijos pėdsakais“.

Rugsėjo 19 d. 17 val. (penktadienį) visus kviečiame į dokumentinio filmo „Mr. Bing & L’art nouveau” peržiūrą (rež. Francoise Levie, anglų kalba). Tai – mažai žinomo meno prekiautojo Siegfried Bing istorija, kuris XIX a. davė pradžią Art Nouveau ir Japonijos meno suklestėjimui Vakarų Europoje. Prie Art Nouveau meno krypties plitimo itin prisidėjo Paryžiuje jam priklausiusi meno galerija kuri taip pat išgarsėjo ir dėl savo pavadinimo – „Maison de l’Art Nouveau“ („Art Nouveau namai“).

Europos paveldo savaitės metu bibliotekoje veiks Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos moksleivių piešinių paroda „Interpretacijos amžių sandūroje“ (vadovė J. Stauskaitė). Rodomi piešiniai vaizduoja senamiesčio panoramą iš didžiojo grafų Tiškevičių rūmų balkono.

Reikalinga išankstinė registracija į ekskursijas. Tel. (85) 212 68 90 arba el paštu sulce@mab.lt

Kategorijos: Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė