Pradeda eiti pareigas naujasis Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Š.Adomavičius (2)

A.Ambrazo nuotr.

A.Ambrazo nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos nepaprastajam ir įgaliotajam ambasadoriui Lenkijoje Šarūnui Adomavičiui.

Susitikime Prezidentė su ambasadoriumi aptarė dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo galimybes, regiono saugumo užtikrinimo klausimus. Pasak Prezidentės, abiem šalims svarbu, kad NATO vadovų susitikime priimti sprendimai būtų greitai įgyvendinti.

Susitikime aptarti Lietuvos ir Lenkijos strateginės partnerystės ir energetikos klausimai, dujų ir elektros jungčių projektų įgyvendinimas.

Lietuvos vadovė su Š. Adomavičiumi kalbėjosi ir apie lietuvių bendruomenes Lenkijoje, glaudų šalių bendradarbiavimą mokslo ir kultūros srityse.

1951 m. gimęs ambasadorius baigė teisę Vilniaus universitete. Š. Adomavičius yra dirbęs generaliniu konsulu Varšuvoje, ambasadoriumi Vienoje, Užsienio reikalų ministerijos sekretoriumi, ambasadoriumi Romoje, Užsienio reikalų ministerijos viceministru, ESBO misijos Juodkalnijoje vadovu, ėjo Užsienio reikalų ministerijos Transatlantinio bendradarbiavimo ir saugumo politikos departamento direktoriaus pareigas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė