Kviečia vaikus pasvajoti raštu ir pasijusti rašytojais (0)

Rasymo konkursas vaikamsMenų studija „Erdvė“ pakvietė moksleivius dalyvauti literatūrinio rašinio konkurse „Noriu!“, skatindama moksleivius pasvajoti ir išsakyti savo norus bei svajones raštu. Kompiuterius ar išmaniuosius telefonus užgulę moksleiviai vartoja kūrybingų asmenų sukurtą produkciją. Ji įtraukia, tačiau ne visada skatina susimąstyti apie ateitį, kurią teks kurti patiems.

Moksleivių kūrybos laukiama iki 2014 m. lapkričio 15 d.

„Kompiuteriai, internetas – puikus dalykas, kurį sukūrė kūrybingi žmonės. Kažkada jie rašė rašinius, svajojo, jų fantazijos rado peno turtingame gyvenime. Šių dienų moksleiviai didžiąja dalimi yra jau sukurtų puikių kūrinių vartotojai. Kokie bus ateities kompiuterinių žaidimų, filmų scenarijai, jeigu juos kurs tik vartoti įpratę žmonės?“ – kalbėjo Menų studijos „Erdvė“ prezidentė, rašytoja ir scenaristė Vitalija Lapina.

Populiarios knygos vaikams „Ar pažįsti Kiukį“ autorė V. Lapina taip pat sakė, kad Menų studijos „Erdvė“ sumanytas konkursas kviečia moksleivius kurti savo gyvenimo scenarijus, formuluoti prasmingus, nevienadienius norus. Kai kurie iš šių moksleivių, anot studijos vadovės, galbūt taps rašytojais.

Dalyvauti literatūrinio rašinio konkurse pakviesti visų amžiaus grupių Mažeikių ir Akmenės rajonų moksleiviai. I-IV  klasių moksleivių rašinio apimtis – A4 formato puslapis, iš V-XII  klasių moksleivių laukiama 1-2  puslapio apimties rašinių.

Daugiau informacijos – konkurso nuostatuose ir internete. Rašiniai konkursui siunčiami adresu: Menų studija „Erdvė“, Rašinių konkursui, P.Vileišio g. 2-47, 89222 Mažeikiai.

Geriausi konkurso rašiniai bus skelbiami spaudoje, jų laukia rėmėjų įsteigti prizai.

Kategorijos: Kultūra, Literatūra, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė