Teatro rėmėjo bilietas – išskirtinė naujovė Alytuje (0)

„Ugnies Medžioklė su varovais“ Alytuje | alytausteatras.lt

„Ugnies Medžioklė su varovais“ Alytuje | alytausteatras.lt

Jau rugsėjo 18 ir 19 dienomis Alytaus miesto teatras kviečia į Gyčio Padegimo režisuotą kompozitoriaus, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Giedriaus Kuprevičiaus miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ premjerą. Tai istorija apie trijų jaunų žmonių meilės, laimės ir gyvenimo džiaugsmo paieškas.
Teatro rėmėjo bilieto kaina – 100 litų. Pasiūlymas galioja iki rugsėjo 15 dienos, todėl raginama paskubėti ir įsigyti išskirtinį bilietą į „Ugnies medžioklės su varovais“ premjerą Alytaus miesto teatre.

Alytaus miesto teatro direktorė Laura Radzevičiūtė neabejoja – teatro rėmėjo bilietas yra puiki galimybė prisidėti prie kultūros puoselėjimo mūsų mieste.„Net neabejoju, kad šis miuziklas bus svarbus ne tik mums, alytiškiams, bet ir visos Lietuvos žmonėms. Visiems, kuriems teatras savas ir puikiai pažįstamas – teatro bičiuliams ir gerbėjams, siūlome išskirtinę progą prisidėti prie legendinio miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ atgimimo Alytuje. Tikiu, šis miuziklas sukurs didelę pridėtinę vertę, todėl jūsų teatro rėmėjo bilietui išleista suma teatrui tikrai grįš su kaupu“, – apie dar vieną naujovę teatre kalba ir bilietus įsigyti ragina L.Radzevičiūtė.

Teatro rėmėjo bilietas gali ne tik tapti asmeniniu indėliu, padėsiančiu atgimti garsiajam miuziklui, jis garantuos asmeninį aptarnavimą, teatro kavinėje jums bus suteikta atskira rėmėjų zona ir ugninio gėrimo degustacija. Išskirtinio rėmėjo vardas bus įamžintas teatro rėmėjų sąraše internetiniame tinklalapyje. Jūsų asmeninį indėlį taip pat įamžins dovana – spektaklio programa su kūrėjų parašais.

Ypatingus teatro rėmėjo bilietus jau įsigijo Alytaus miesto tarybos nariai Gediminas Jegelevičius ir Gediminas Daukšys.

„Labai malonu, kada gali kam nors padėti ir ką nors duoti. Kultūra yra ta sritis, kuriai Lietuvoje ypač reikia palaikymo. Legendinis miuziklas „Ugnies medžioklė su varovais“ mūsų miestui itin svarbus, tikiu jo sėkme ir džiaugiuosi galėdamas prisidėti“, – kalbėjo G.Jegelevičius.

Iki legendinio miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ premjeros lieka vis mažiau laiko. Jubiliejinį, 25-ąjį, sezoną pradedantis teatras kviečia visus neabejingus teatrui įsigyti specialų teatro rėmėjo bilietą ir taip paremti miuziklo atgimimą Alytuje.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė