Skelbiamos išvados dėl Malaizijos lėktuvo nelaimės Ukrainoje (0)

TeroristaiRugsėjo 9 dieną Nyderlandų aviacijos katastrofų tyrėjų komanda skelbia ne galutinę ataskaitą apie „Malaysia Airlines“ reiso „MH17“ lėktuvo katastrofą Rytų Ukrainoje, per kurią žuvo visi 298 keleiviai ir įgulos nariai.

Tyrėjų komanda, tirianti „Malaysia Airlines“ lėktuvo numušimą Rytų Ukrainoje, savo preliminarioje ataskaitoje nurodo, jog katastrofą tikriausiai sukėlė tai, kad į lėktuvą pataikė daug „didelės energijos objektų iš lėktuvo išorės.“ Nors ir neskelbiama, kad lėktuvą numušė raketa „žemė-oras“, bet pateikiamos išvados tikriausiai rodo, kad galėjo būti būtent taip.

Nyderlandų tyrėjai teigia nenustatę jokių techninių bėdų, nepaprastos situacijos ar pilotų klaidos.

Pilotų kabinoje buvusio savirašio prietaiso įrašų analizė atskleidė, kad lėktuve nebūta jokių techninių problemų ar ekstremalios situacijos.

Pasak ekspertų, lėktuvo kabinoje nenuskambėjo jokių nuogąstavimų, kurie leistų daryti išvadą, kad kilo nenumatytų techninių problemų.

Lėktuvo skrydžio duomenų savirašio prietaiso įrašai taip pat neužfiksavo jokių sistemos signalų, perspėjančių apie nesklandumus. Be to, skrydžio metu lėktuvo variklio parametrai buvo geri, sutrikimų nepastebėta, teigia specialistai.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė