Švietimo ir mokslo ministerija jau priima paraiškas Meilės Lukšienės premijai skirti (0)

Meilė Lukšienė | smm.lt nuotr.

Meilė Lukšienė | smm.lt nuotr.

Švietimo ir mokslo ministerija primena, kad iki rugsėjo 15 d. galima siūlyti nusipelniusius mokytojus Meilės Lukšienės premijai gauti. Premija siekiama įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės Meilės Lukšienės atminimą ir skatinti jaunus pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus.

Premija gali būti skiriama pedagogui ne vyresniam nei 35 metų. Gali siūlyti ir patys save nusipelnę švietimo įstaigų vadovai, švietimo įstaigų savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos.Premijos dydis – 120 BSI (šiuo metu 15600 Lt). Ji skiriama kiekvienais metais Tarptautinės mokytojų dienos proga.

Premijos skyrimo komisija vertins mokytojo pedagoginio darbo pradžią ir tolesnę veiklą, orientuotą į ugdymo demokratizavimą ir modernizavimą, humanizmo, kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą, sėkmingus edukacinius projektus, atsižvelgs į palankius esančių ir buvusių mokinių, tėvų atsiliepimus, sėkmingą bendradarbiavimą su kolegomis, lyderystę.

Paraiškas teikti Švietimo ir mokslo ministerijos Personalo skyriui.

Meilės Lukšienės premijos skyrimo nuostatai skelbiami  ministerijos  tinklalapyje.

M.Lukšienės premijos laimėtojais yra tapę Kauno šv. Mato vidurinės mokyklos matematikos ir informatikos mokytojas Vygantas Kornejevas, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos chemijos mokytojas Ramūnas Skaudžius, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos anglų kalbos mokytoja Rūta Pivoriūnaitė, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos fizikos mokytojas Tomas Kivaras.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė