Už dvikalbes lenteles vėl skirta bauda aukštam valdininkui iš LLRA grupuotės (3)

Josifas Rybakas | wikipedia.org nuotr.

Josifas Rybakas | wikipedia.org nuotr.

Rugsėjo 3 d. Šalčininkų rajono apylinkės teismas Šalčininkų rajono administracijos direktoriui nacionalistinės politinės grupuotės Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) veikėjui Josifui Rybakui skyrė 1 880 litų baudą už tai, kad šis nevykdo teismo sprendimo nukabinti dvikalbes gatvių lenteles Šalčininkų rajone.

Antstolės Terezos Gerasimovič skundą teismas patenkino tik iš dalies. Už kiekvieną teismo sprendimo nevykdymo dieną antstolė reikalavo priteisti iš įstatymų nesilaikančio ir teismo sprendimo nevykdančio valdininko iki 1 000 litų už kiekvieną nevykdymo dieną. Tačiau teismas paskyrė tik 20 litų bauda už dieną.

Primename, kad iki J. Rybako Šalčininkų rajono administracijos direktoriaus pareigas ėjusiam Boleslavui Daškevičiui už teismo sprendimo nevykdymą teko sumokėti virš 47 000 litų.  Tačiau sumokėjęs bauda B. Daškevičius teismo sprendimo taip ir neįvykdė..

J. Rybakas kratosi atsakomybės teigdamas, kad administracijos direktoriumi jis pradėjo dirbti tik nuo šių metų birželio mėnesio ir, esą, nėra atsakingas už ankstesnių šias pareigas ėjusių valdininkų veiksmus.

Dar viena byla dėl baudų J. Ribakui už teismo sprendimo nuimti dvikalbes lenteles Šalčininkų rajone yra nagrinėjama  Druskininkų rajono apylinkės teisme.

Rugsėjo 3 d. Šalčininkų rajono apylinkės teismo sprendimas per septynias dienas gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Josifas Rybakas (Josif Rybak) – Lietuvos lenkų sąjungos, 1995 m. LLRA narys. gimė 1960 m. vasario 17 d. Butrimonyse, Eišiškių rajone. 1989 m.1983 m. baigė Vilniaus valstybinį pedagoginį institutą ir įgijo lenkų kalbos ir literatūros pedagogo specialybę. 2007 m. baigė Mykolo Romerio universitetą ir įgijo teisės magistro laipsnį. 1993–1995 m. buvo UAB „Gasčionys“ komercijos direktorius. 1995–1997 m., 1997–2000 m. ir 2000–2003 m. Šalčininkų rajono savivaldybės meras. 2003–2007 m., 2007–2011 m. ir 2011 m. Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė