Izraelyje prasidėjo lietuviško kino savaitė (0)

plakatasIzraelyje prasideda lietuviško kino dienos. Kino gerbėjai bus pakviesti susipažinti su šešiais lietuvių kūrėjų filmais. Lietuviški filmai Tel Avive, Haifoje ir Jeruzalėje bus rodomi rugsėjo 2–11 dienomis.

„Labai vertiname bendradarbiavimą su trijų pagrindinių Izraelio miestų filmotekomis ir jų parodytą susidomėjimą lietuvišku kinu. Tikimės, kad ši programa leis Europos kino gerbėjams Izraelyje geriau susipažinti su lietuvišku kinu ir jį pamėgti. Tuo pačiu tai galimybė paskatinti kūrėjų ir gamintojų bendradarbiavimą“, –  sako Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas.

Kino dienų atidarymas įvyko Tel Avive. Jo metu buvo parodytas vaidybinis filmas „Ekskursantė“, kurį pristatys filmo režisierius Audrius Juzėnas. Lietuviško kino dienų programoje taip pat bus parodytas rež. Igno Jonyno vaidybinis filmas „Lošėjas“, rež. Manto Kvedaravičiaus dokumentinis filmas „Barzakh“, rež.  Giedrės Žickytės dokumentinis filmas „Kaip mes žaidėme revoliuciją“, rež. Algimanto Puipos vaidybinis filmas „Miegančių drugelių tvirtovė“ ir rež. Ričardo Marcinkaus dokumentinis filmas „Galutinis tikslas“.

Lietuviško kino dienas Izraelyje rengia Lietuvos kino centras, Haifos, Jeruzalės ir Tel Avivo filmotekos bendradarbiaudamos su Lietuvos Respublikos ambasada Izraelio valstybėje.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė