R. Meilutytė palydėjo pirmokus į pirmąją klasę (0)

Kauno Milikonių vid. mokyklos nuotr.

Kauno Milikonių vid. mokyklos nuotr.

Rugsėjo 1-oji vėl priminė glaudžius Kauno Milikonių vidurinės mokyklos ryšius su sportu. Įspūdžiai pirmokėlio, vedamo už rankos Rūtos Meilutytės, kuri iki išvykstant į Didžiąją Britaniją mokėsi šioje mokykloje, – visam gyvenimui. Čempionei, visų aukščiausio rango varžybų aukso medalių laimėtojai, pareiga palydėti mažuosius į pirmąją klasę teko kaip „abiturientei“ mat šiemet dvyliktokais tapo jos  buvę bendraklasiai.

Pakalbinta Mokslo ir žinių šventės vedėjų, žymi plaukikė atviravo apie vaikystėje patirtą priešmokyklinį nerimą, galimybes suderinti mėgstamą ir privalomą veiklas. „Be abejonės, išsilavinimas labai svarbus žmogaus gyvenime. Kartais kyla keblumų norint suderinti sportą su mokymusi, todėl tenka įdėti daug pastangų, o kartais net atsisakyti laisvalaikio su draugais, kad kompensuotum praleistas pamokas. Tačiau didelis noras ir valia padeda kiekvienam, siekiančiam užsibrėžtų tikslų“, – šypsodamasi teigė R.Meilutytė.

Kartu su Milikonių mokyklos bendruomene pasaulio čempionė rugsėjo 1-osios šventėje klausėsi direktoriaus J. Ryzgelio, Jono Pauliaus II parapijos klebono A. Almino sveikinimo žodžių, pašėlusios Pepės Ilgakojinės išvedžiojimų apie mokyklos vertę, pradedančiųjų mokyklinį kelią minčių. Renginio pabaigoje paleisti balionai nuskraidino ne vieną didelę mažųjų svajonę: būti šauniu virtuvės šefu, valdyti lėktuvą, žaisti NBA ar kitaip garsinti Lietuvą pasaulyje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė