Piketas prieš Rusijos agresiją keliasi prie Italijos ambasados (0)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Rugsėjo 2 dienos vidurdienį prie Italijos Respublikos ambasados Vilniuje (Vytauto g. 1) įvyks piketas prieš pasyvią pirmininkaujančios ES valstybės Italijos poziciją karo Ukrainoje klausimu.

„Rugpjūčio 30 dieną ES viršūnių taryboje Italijos užsienio reikalų ministrė Federika Mogelini buvo išrinkta ES įgaliotinė užsienio reikalams. Šį rezultatą kol kas galime įvardinti, kaip vienintelį ES pirmininkaujančios Italijos pasiekimą užsienio politikoje.

F.Mogerini laikraščiui „Coriere de la siera“ pareiškė: „Putinas niekada negerbė įsipareigojimų, kuriuos prisiėmė keliose situacijose, Ženevoje, Normandijoje, Berlyne. Jis neišnaudojo progos viską pakeisti paveikiant separatistus po to, kai buvo numuštas Malaizijos lėktuvas. Atstumas tarp įsipareigojimų ir konkrečių veiksmų buvo didžiulis“.

Tačiau tuo pačiu ji teigia, kad konfliktas Ukrainoje turi tik diplomatinį sprendimą.
Italija nesiūlo pradėti derybas su Islamo valstybe dėl karo Irake nutraukimo ir neprieštarauja JAV kariniams smūgiams, nors ten taip pat žūsta šimtai ir tūkstančiai žuvusių.

Jau mėnesį pirmininkaujanti Italija nerodo jokios lyderystės Ukrainos klausimu. Iš jos nesulaukta jokių rimtesnių iniciatyvų Ukrainos konflikto klausimu. Realiai nieko nebuvo daroma net ekonominės pagalbos Ukrainai klausimu.

Todėl būtina paklausti ar Italija ir toliau ruošiasi miegoti? Nereikalaus ginklų tiekimo Ukrainai? Lauks, kol rusų kariuomenė pasirodys Chersone, Nikolajeve, Odesoje ir t.t.?“ – rašoma išplatintame rengėjų atsišaukime.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė