Klaipėdoje būsimos mamos ir tėčiai žygiuos į savo mokyklą (0)

dailyhealthmantra.com nuotr.

dailyhealthmantra.com nuotr.

Rugsėjį žinių derlių sems ne tik moksleiviai ir studentai. Po nedidelių vasaros „atostogų“ Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro patalpose duris vėl atveria „Tėvelių mokykla“ ir kviečia į nemokamas paskaitas visus, besiruošiančius naujos gyvybės atėjimui.

Nauja užsiėmimų „sesija“ prasidės rugsėjo 9 d. Iki mėnesio pabaigos būsimos mamos ir tėčiai galės išklausyti šešias paskaitas jiems aktualiomis temomis, kurias skaitys patyrę lektoriai – akušerijos specialistai, psichologai.

Registracija į „Tėvelių mokyklą“ jau prasidėjo – galima kreiptis tel. (8 46) 23 47 96, mob. (8 612) 30179 arba el. paštu marius@sveikatosbiuras.lt. Pageidaujant galima užsirašyti į visas paskaitas arba išsirinkti tik tas, kurios domina labiausiai.

„Sakoma, jog tai, ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. Žinant, jog būsimoms mamoms ir tėčiams didžiąją laiko dalį pirmaisiais mėnesiais teks praleisti sūpuojant savo mažylius ir laikas tirps tiesiog akyse, iš anksto apsirūpinti svarbiausios informacijos „rezervu“ yra labai protingas apsisprendimas, padedantis vėliau išvengti nereikalingo blaškymosi, įtampos ir atsiduoti tėvystės džiaugsmams“, – akcentavo „Tėvelių mokyklos“ atstovai.

Paskaitos Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biure organizuojamos vakarais, tad ir dirbančios nėščiosios ir jų antrosios pusės jas gali suderinti su savo dienos planais.

Paskaitų tvarkaraštis rugsėjui:

1. „Pogimdyvinė depresija ir jaunos šeimos psichologija“ (rugsėjo 9 d. 17:15 val.).

2. „Gimdymas“ (rugsėjo 10 d. 17:15 val.).

3. „Kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“ (rugsėjo 15 d. 17:15 val.).

4. „Natūralus maitinimas“ (rugsėjo 16 d. 17:15 val.).

5. „Nėščiosios mityba ir mityba po gimdymo“ (rugsėjo 17 d. 17:15 val.).

6. „Nėščiųjų ir vaikų dantų priežiūra“ (rugsėjo 30 d. 17:15 val.).

Paskaitos vyks Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro patalpose Taikos pr. 76, trečiame aukšte (buvusi Vaikų poliklinika).

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė