Šiaulių miesto svečiams – krašto valgių receptai (0)

Šiaulių miesto savivaldybės nuotr.

Šiaulių miesto savivaldybės nuotr.

NATO misiją Šiauliuose atliekantys įvairių šalių kariškiai išvyks iš miesto netuščiomis rankomis. Miesto meras Justinas Sartauskas kiekvienam išvykstančiam kariškiui ketina padovanoti po leidinį „Šiaulių krašto mėgstamiausi valgiai“ ir atviruką su „Šaulio“ atvaizdu ir palinkėjimais. Knygutę, kurioje surinkti Šiaulių krašte gaminami šalti užkandžiai, karšti patiekalai, sriubos, gėrimai ir kepiniai, išleido Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojai. Kaip spaudos konferencijoje pasakojo skyriaus vedėja Renata Veršinsienė, mokytojai kartu su savo mokiniais rinko populiariausius patiekalus, juos visus gamino patys, todėl receptus aprašė labai tiksliai.

„Vieno susitikimo metu NATO karininkas manęs paklausė, kur galėtų įsigyti lietuviškų patiekalų receptų anglų kalba. Ėmėme ieškoti, kur tokią knygą galėtume rasti, ir neradome. Tada nusprendėme, jog turime išleisti patys“, – sakė meras, dėkodamas Šiaulių profesinio rengimo centrui už operatyvų ir sklandų darbą.

Šiaulių profesinio rengimo centro direktorius Saulius Dargužas pabrėžė, jog bendradarbivimas su Savivaldybe buvo įdomus ir abiems pusėms naudingas.

Leidinio tiražas – 1000 egzempliorių, jis išleistas lietuvių ir anglų kalbomis, iliustruotas patiekalų nuotraukomis. Miesto meras tikisi juo sudominti ne tik NATO kariškius, bet ir kitus miesto svečius.

Savivaldybė už beveik 4 tūkst. Lt įsigys visus jo egzempliorius.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė