Pranešama apie Rusijos armijos įsiveržimą į Ukrainos žemę (0)

Liga.net nuotr.

Liga.net nuotr.

Ukrainos kariškiai šiandien, rugpjūčio 25 dieną, praneša, kad iš Rusijos į Ukrainos teritoriją įvažiavo tankai ir šarvuoti transporteriai, kurių dalis pajudėjo Mariupolio link. Tuo metu Karinių ir politinių tyrimų centro vadovas Dmitrijus Tymčukas skelbia, kad Ukrainos jėgos struktūrų pareigūnai Rusijos karinę koloną užblokavo.

„Ukrainos sieną pažeidė kolona, sudaryta iš keliasdešimties tankų ir šarvuotųjų transporterių“, kurie įvažiavo į šalies teritoriją netoli pietrytinio pramonės miesto Mariupolio“, – naujienų agentūrai AFP sakė saugumo tarnybų atstovas Leonidas Matiuchinas.

Taip pat pranešama, kad prasidėjo smarkūs susirėmimai su separatistų kovotojais prie Novoazovsko miestelio, esančio už 10 kilometrų nuo Rusijos sienos.

Buvęs Ukrainos užsienio reikalų ministras Jurijus Lucenko sako, kad tai yra viena diena pavėluotas Rusijos „sveikinimas“ Ukrainai su Nepriklausomybės diena.

Šiandien Rusija taip pat patvirtino ketinanti pasiųsti antrą humanitarinės pagalbos koloną į teroristų kontroliuojamą rytų Ukrainos dalį.

„Vakar (sekmadienį) pasiuntėme oficialią notą Ukrainos užsienio reikalų ministerijai, informuodami apie savo ketinimus parengti kitą koloną su humanitariniais kroviniais“, – Rusijos diplomatijos vadovas sakė per spaudos konferenciją.

„Tikimės, kad antroji kolona galės būti pasiųsta artimiausiomis dienomis“, – pridūrė S.Lavrovas.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė