Paskutinį vasaros savaitgalį Marijampolė pakvies į skambančius miesto parkus (0)

Marijampolės parkai

Marijampolės parkai

Rugpjūčio 27 dieną Marijampolės poezijos parke prasidės pirmasis klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis „Marijampolė Music Park“.  Festivalis truks iki rugpjūčio 31 dienos ir pasiūlys marijampoliečiams bei miesto svečiams keturis koncertus miesto parkuose bei kiemuose.

Kelerius pastaruosius metus Marijampolės savivaldybė brandino idėją surengti savo miesto vardo vertą profesionalios muzikos festivalį. Įspūdingai sutvarkyti miesto parkai, aikštės ir kiemeliai leido šią idėją pradėti įgyvendinti jau šių metų vasarą.Festivalyje dalyvaus žymūs Lietuvos klasikinės ir džiazo muzikos atlikėjai: dainininkės Neda Malūnavičiūtė bei Rūta Švipaitė, ansambliai „4Tango“  bei „Subtilu-z“,  džiazo muzikos virtuozai  Arkadijus Gotesmanas, Eugenijus Kanevičius, Vytis Smolskus, Dominykas Vyšniauskas.

Originalią ir unikalią programą „Bach in India“ Marijampolė music park festivalis pasiūlys rugpjūčio 27 -tą dieną. Šį vakarą į Poezijos parką klausytojus kvies tris tūkstančius metų gyvuojantis hindustani muzikos stilius ir J.S.Bacho muzika, autentiškas muzikos intrumentas bansuri, pagamintas iš natūralaus bambuko ir klasikiniai muzikos instrumentai,  muzikos stilių metamorfozė ir instrumentiniai netikėtumai.

Šio koncerto sumanytojai ir atlikėjai – tai fleitininkas Vytautas Sriubikis, violončelininkas Povilas Jacunskas, pianistas Daumantas Slipkus, tabla grojantis Rytis Kamičaitis ir pagrindinis idėjos autorius –  Ernestas Jepifanovas, arba kitaip Nadaprem. Ernestas  hindustani muzikos stilių studijavo Indijoje, Delyje pas žymius Hindustani muzikos stiliaus meistrus ir yra vienintelis lietuvių specialistas įvaldęs hindustani stilių. Šiuo metu Ernestas Jepifanovas – Nadaprem gyvena ir kuria Vokietijoje, tad rugpjūčio 27 -tos dienos koncertas bus unikali galimybė ne tik marijampoliečiams, bet ir visos Lietuvos melomanams išgirsti ir pamatyti autentika, improvizacijomis ir profesionalumu skambantį projektą „Bach in India“.

Į visus Marijampolė Music Park koncertus klausytojai galės patekti nemokamai. Festivalį organizuoja všį „Sol artis“, rėmėjas ir partneris Marijampolės savivaldybė, informacinis rėmėjas žurnalas „Savaitė“.

Programa:

Rugpjūčio 27 d., trečiadienį, 19 val. Poezijos parkas

BACHIN INDIA
Nadaprem (Bansuri)
Vytautas Sriubikis (fleita)
Povilas Jacunskas (violončelė)
Daumantas Slipkus (klavišiniai)
Rytis Kamičaitis (tabla)

Rugpjūčio 29 d., penktadienį, 19 val. Kačių kiemelis

SUBTILI MUZIKA
Rūta Švipaitė (vokalas)
Ansamblis Subtilu-z:
Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė)
Dmitrijs Mihailovs (akordeonas)
Povilas Velikis (akordeonas)
Vytautas Švažas (perkusija)

Rugpjūčio 30 d., šeštadienį, 21 val. Vytauto parkas

DŽIAZO NAKTIS
Arkadijus Gotesmanas (mušamieji)
Eugenijus Kanevičius (kontrabosas)
Dominykas Vyšniauskas (trimitas)
Vytis Smolskus(klavišiniai)

Rugpjūčio 31 d., sekmadienį, 19 val. Poezijos parkas

VINTAŽINĖS DAINOS
Neda Malūnavičiūtė (vokalas, fleita)
Ansamblis 4 Tango:
Birutė Bagdonienė (altas)
Kristina Žebrauskaitė (akordeonas)
Feliksas Zakrevkis (fortepijonas)
Dainius Rudvalis (kontrabosas)

Marijampoles koncertai

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė