P.Porošenka paleido Ukrainos Aukščiausiąją radą (0)

P.Porošenka, liga.net nuotr.

P.Porošenka, liga.net nuotr.

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka priėmė sprendimą rugpjūčio 25 dieną paleisti Aukščiausiąją radą, praneša Ukrainos spauda

„Dauguma tų pačių deputatų patvirtino diktatūrinius įstatymus, kurie atvedė prie Dangiškosios šimtinės žūties. Už tai reikia atsakyti“, – tokius P.Porošenkos žodžius cituoja jo atstovas spaudai Sviatoslavas Cegolka.

Priešlaikiniai Ukrainos parlamento rinkimai turėtų įvykti jau spalio 26 dieną.

Liepos 24 dieną Aukščiausios Rados pirmininkas Oleksandras Turčynovas parlamento posėdyje oficialiai paskelbė, kad nutraukia savo egzistavimą valdančioji deputatų frakcijų koalicija „Europinis pasirinkimas“.

Jeigu per 30 dienų nesuformuojama nauja koalicija, prezidentas įgyją teisę paleisti Aukščiausiąją Radą ir skelbti pirmalaikius rinkimus, kurie galėtų įvykti šių metų spalio pabaigoje.

Ukrainos „Europos pasirinkimo“ parlamentinė koalicija subyrėjo liepos 24 dieną, kada iš jos pasitraukė „Udar“ ir „Svoboda“ partijų deputatai. Netrukus apie savo atsistatydinimą pareiškė ir premjeras Arsenijus Jaceniukas. P. Porošenkai pareikalavus, Aukščiausioji Rada liepos 31 d. pareiškė pasitikėjimą A. Jaceniuku ir jo komanda.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė