A.Butkevičius nežada Energetikos ministro kėdės Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (5)

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (LLRA) Vyriausybėje nebus skiriamas joks postas, pirmadienį pareiškė premjeras, socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius.

„Galiu pasakyti – jiems tikrai Vyriausybėje nebus skiriamas postas. Tą galiu užgarantuoti, bet palaukime prezidiumo posėdžio“, – pirmadienį Seime žurnalistams sakė premjeras.

Jis atvyko į valdančiajai koalicijai priklausančios Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) valdybos ir prezidiumo posėdį.

A. Butkevičius teigė, kad LSDP prezidiumas turi patvirtini poziciją, kurios jis laikysis antradienį per valdančiųjų politinės tarybos posėdį.

„Energetikos ministras iš LLRA tikrai nebus skirtas. Ir mano kabinete jų deleguoto žmogaus, kuris galėtų eiti energetikos ministro pareigas, nebus. Negali būti dviejų premjerų, negali būti ministrų, kurie nevykdo Vyriausybės programos“, – pareiškė Vyriausybės vadovas.

Toks premjero pareiškimas – staigmena koalicijos partneriams: darbo partijai ir partijai „Tvarka ir teisingumas“. Tiesa, Darbo partija, pagal seną susitarimą, viešai kelia siūlymą, kad Energetikos ministro kėdė atitektų jų atstovui.

LSDP prezidiumas palaiko partijos pirmininko A. Butkevičiaus nuomonę LLRA klausimu.

„LSDP prezidiumas išreiškia pritarimą partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus pozicijai, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) dirba nekonstruktyviai ir jos buvimas dabartinėje Vyriausybėje yra nebetikslingas.

Lietuvos socialdemokratai nuosekliai vykdo savo programą tautinių mažumų atžvilgiu – visada jas rėmė ir rems, ir pabrėžia skirtingų bendruomenių svarbą demokratijos procesui“, – rašoma pranešime.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė