Žuvo 722 Ukrainos kariai (11)

Ukrainos karinių pajėgų kariai | ATO spaudos centro nuotr.

Ukrainos karinių pajėgų kariai | ATO spaudos centro nuotr.

Rugpjūčio 24 d. Ukrainos Nacionalinė gynybos ir saugumo taryba savo profilye Twitter socialiniame tinkle paskelbė, kad kovose su prorusiškais teroristais šalies rytuose, žuvo 722 vyriausybės pajėgų kariai.

Tai reiškia, jog mažiau nei per dvi savaites žuvo daugiau kaip 150 karių, vidaus reikalų misterijos pajėgų narių bei pasieniečių. Rugpjūčio 11 dieną buvo skelbiama, kad žuvusiųjų yra 568.

Taip pat pranešama, kad rugpjūčio 24 d. duomenimis yra sužeisti 2625 Ukrainos vyriausybės pajėgų kariai.Karo veiksmų Rytų Ukrainoje žemėlapis 2014 08 24 d.:karine-padetis-rytu-ukrainoje-2014-08-24-radiosvoboda.ua-nuotr copy-K100

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

11 komentarų

 1. Komentaras:

  Nagi, broleliai lietuviai, po kalašnikovą į rankas ir į pagalbą banderovcams.

 2. tiesa tokia:

  Tai tik maza dalis tiesos, ten jau keli tukstanciai ju sunaikinta.

 3. Aušrius:

  Kariai kaip kariai. Jie žino, kad išėjo su ginklu į karą. Bet civilių žmonių – tikrai gaila. Gyvena žmogus savo gyvenimą, eina į darbą, augina vaikus ir staiga – užskrenda lėktuvas, subombarduoja jo namus, sužaloja artimuosius, arba nužudo… Ar jam paguoda, kad tai dabartinė valdžia su kažkuo ten kovoja? Su kažkokiu ten Putinu, kurio čia net akyse nebuvo. O ten, kur jis buvo – Kryme, niekas šiandien žmonių nedegina, nebombarduoja ir neterorizuoja.
  Tą karą (ar kaip čia jį pavadinti) reikia seniai užbaigti. Reguliarioji armija su savo spec. pajėgom ir vyriausybės vadovavimu kažkokios saujelės partizanų niekaip nesutvarko! Kas tuo patikės? Tiesiog Ukrainos vyriausybė bijo taikos. Jie bijo, kad žmonės nesugrįžtų prie savo kasdieninės buities, nepakeltų nustebę akių ir nepaklaustų:
  – Piotrai, kada ta žadėtoji Europa pas mus bus?

 4. Alvydas:

  LIetuviai ir Ukrainieciai pernelyg ilgai buvo okupuoti ir dabar mes vel ieskome seimininko, tik vieni ta seimininka mato rytuose o kitiems saule teka is vakaru, tai yra baudziauninko sindromas-nenorejimas ir nesugebejimas buti seimininkais savo salyje. Kaip Ukrainoje taip ir Lietuvoje, deja. Nei ES nei Rusija neisspres musu bedu. O teks tvarkytis patiems ir kurti savo ateiti, kai tik issivaduosime is Briuselio gniauztu..

 5. vabalas:

  Na jūs tik pažiūrėkit į tuos vyriokus ant tanko… Karštas kraujas, durna galva- va tau ir karys/būsimasis didvyris. Jiems statys paminklus, o gyvenimu mėgausis kiti. Tie, kurie dalina įsakymus, kurie tauškia žiniasklaidoje, kurie jau šiandien atsidarinėja naujas sąskaitas bankuose. Abejose pusėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė