Bus paminėtos pulkininko V. Pociūno aštuntosios žūties metinės (1)

Vytauto Pociūno žūties metinių minėjimas prie Prezidentūros | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Vytauto Pociūno žūties metinių minėjimas prie Prezidentūros | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Rugpjūčio 22 d, 12 val. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje prie Prezidentūros bus paminėtas aštuntosios pulkininko Vytauto Pociūno žūties metinės.

2006-ųjų rugpjūčio 23-iąją Breste žuvusio Vytauto Pociūno mirties aplinkybės bei jo pomirtinio šmeižto kampanijos priežastys iki šiol vis dar lieka Lietuvos teisėsaugos neištirtos.

„Todėl savo valstybei neabejingi piliečiai jau septintą kartą kviečiami susirinkti Vilniaus Simono Daukanto aikštėje ir atkakliai priminti atsakingoms valdžios institucijoms, kad ištirti pulkininko Vytauto Pociūno žūtį ir jo šmeižtą yra Lietuvos garbės reikalas, kad valstybei tarnavę pareigūnai neturi būti niekinami ir šmeižiami“, – rašoma šios akcijos rengėjų, Piliečių Santalkos bei M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondo, išplatintame pranešime spaudai.

Minint aštuntąsias Vytauto Pociūno žūties metines prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros ansamblis „Vilniaus aktoriai“ atliks senąsias Lietuvos kariuomenės ir partizanų dainas. Dainuos aktoriai Saulius Sipaitis, Vytautas Taukinaitis ir Pranas Zaremba.

2007-aisiais filosofo Leonido Donskio dainomis pradėtoje pilietinėje Vytauto Pociūno atminimo akcijoje per keletą metų yra dalyvavę žinomi lietuvių menininkai: Veronika Povilionienė, Martynas Švėgžda, Gytis Paškevičius, Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis, Gediminas Storpirštis bei kiti.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė