Kviečia šikšnosparnių naktis Verkių regioniniame parke (0)

 vstt.lt nuotr.

vstt.lt nuotr.

Rugpjūčio mėnesį visoje Europoje minima Šikšnosparnių naktis, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į šikšnosparniams kylančias grėsmes bei jų išsaugojimo svarbą.  Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija kviečia rugpjūčio 21 d. 20.00 val. atvykti prie direkcijos pastato esančios pievutės ir susipažinti su naktiniais skraiduoliais – šikšnosparniais.

Vis dar bijote, kad naktį į plaukus įsivels šikšnosparniai? Tikite, jog jie siurbia kraują ir namams atneša nelaimes? Manote, jog šikšnosparniai niekuo nenaudingi nei jums, nei gamtai?

Renginio metu Lietuvos gamtos fondo gamtosaugos specialistas Remigijus Karpuška papasakos apie slaptingą šikšnosparnių gyvenimo būdą bei išsklaidys apie šiuos nakties skrajūnus sklandančius mitus. Po paskaitos specialistas parodys, kokiais metodais šie gyvūnai tyrinėjami.

Renginys įvyks ketvirtadienį, rugpjūčio 21 d., 20.00 val. prie Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos (Žaliųjų Ežerų g. 53).

Renginys vyks po atviru dangumi, todėl pasirūpinkite atitinkama apranga, o norintys arbatos prašome su savimi atsinešti puodelį.

Renginį organizuoja Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė