Lietuvos URM pateikė oficialų paaiškinimą dėl V.Žirinovskio pasisakymų (3)

V.Žirinovskis. Sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

V.Žirinovskis. Sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Rusijos Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojas Vladimiras Žirinovskis prieš kelias dienas pagrasino Lenkijai ir Baltijos šalims bombardavimais, jeigu Europa ir NATO nekeis savo politikos Rusijos Federacijos atžvilgiu ir neatiduos jai Ukrainos.

Tai politikas pareiškė kanalo „Rossija 24“ eteryje.

„Baltijos šalys, Lenkija – jos apskritai pasmerktos. Jos bus nušluotos. Ten nieko nebus. Tegul jie atsipeikėja, šių mažų nykštukinių valstybių vadovai, kaip jie save pakiša! Todėl čia, žinoma, Amerika – niekas jai negresia, ji toli, o štai Rytų Europos šalys pačios save stato, taip sakant, į visiško sunaikinimo pavojų“ – tąkart pareiške Rusijos politikas.

Lietuvos Užsienio reikalų ministerija paskelbė oficialų pareiškimą.

„Užsienio reikalų ministerija stebisi tiesioginiais Rusijos Federacijos Dūmos nario Vladimiro Žirinovskio grasinimais Baltijos šalių ir Lenkijos adresu ir tikisi, kad tai neturi nieko bendro su oficialia Rusijos Federacijos pozicija.

Tuo pat metu tokie nuolat pasikartojantys neatsakingi šio politiko pareiškimai yra provokacijos, kurstančios nesantaiką tarp Rusijos ir jos kaimyninių valstybių ir didinančios įtampą mūsų regione. Todėl Ministerija ragina Rusijos Federacijos valdžios institucijas viešai atsiriboti ir pasmerkti tokius V. Žirinovskio  pasisakymus“ – rašoma URM pranešime.

Lenkijos Vyriausybė taip pat netruko sureaguoti į skandalingą Rusijos Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojo Vladimiro Žirinovskio grasinimus Lenkijai ir Baltijos šalims bombardavimais.

Dėl Vladimiro Žirinovskio žodžių į Lenkijos URM buvo iškviestas Rusijos ambasadorius Varšuvoje.

Skandalingasis Rusijos politikas tai pareiškė ketvirtadienį radijo stočiai „Russkaja služba novostei“.

„Tegul teisingai verčia iš rusų kalbos į lenkų. Mano žodžių prasmė tokia: didelio karo atveju kai kurios mažos šalys praranda perspektyvą išlikti pasaulio politiniame žemėlapyje“, – sakė V. Žirinovskis.

Anot Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojo, kilus dideliam ginkluotam konfliktui, pirmas smūgis bus smogtas šalims, kur, jo žodžiais tariant, yra daugiausia NATO bazių ir lėktuvų: Estijai, Latvijai, Lietuvai, Lenkijai ir Rumunijai. Pasak V. Žirinovskio, jis netvirtino, jog norėtų, kad šių šalių nebebūtų.

httpv://youtu.be/a8w1gwm7EzU

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė