Mirė garsus JAV aktorius Robinas Viljamsas (video) (0)

Robinas Viljamsas | feisbuko nuotr.

Robinas Viljamsas | feisbuko nuotr.

Rugpjūčio 11 d. mirė garsus JAV aktorius Robinas Viljamsas (Robin Williams). Jis buvo rastas negyvas savo namuose. Pirminiais duomenimis, vyras mirė nuo uždusimo. Policija įtaria savižudybę, – praneša BBC.

Šių metų liepos 21 d. R. Viljamsui sukako 63 metai.

Aktorių ilgą laiką kamavo depresija ir priklausomybė nuo alkoholio bei narkotikų. Teigiama, kad su šiomis priklausomybėmis R. Viljamsas kovoti pradėjo jau prieš 30 metų.

„Jis sirgo sunkia depresija. Tai tragiška ir netikėta netektis. Jo šeima prašo gerbti jų privatumą šiuo nepaprastai sunkiu laikotarpiu“, – CNN televizijai sakė R. Viljamso atstovė spaudai Mara Buksbaum (Mara Buxbaum).

R. Viljamsas gimė 1951 m. Čikagoje. Dar mokydamasis vidurinėje mokykloje jis įstojo į vietinį dramos klubą. Vėliau buvo priimtas į Džulijardo menų mokyklą Niujorke. Būtent čia mokytojai jaunuolį ir paskatino tapti komediantu.

Televizijos ekrane R.Viljamsas pirmą kartą sublizgėjo 1970-aisiais parodytame šou „Morkas ir Mindė“ („Mork and Mindy“). Lietuvos televizijos žiūrovams jis geriausiais pažįstamas iš tokių filmų kaip „Labas rytas, Vietname“ („Good morning. Vietnam“), „Mirusiųjų poetų klubas“ („Dead poets club“), „Ponia Doutfaer“ („Mrs. Doubtfire“) ir „Gerasis Vilas Hantingas“ („Good Will Hunting“). Už šį 1988 m. filmą R. Viljamsas gavo „Oskaro“ statulėlę.

Užuojautą Velionio šeimai pareiškė JAV prezidentas Barakas Obama (Barack Obama), kolegos komediantai Elena de Ženeres (Ellen de Generes) ir Styvas Martinas (Steve Martin).

Kategorijos: Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė