Jonava atšventė 264 metų gimtadienį (0)

Jonavoszinios.lt nuotr.

Jonavoszinios.lt nuotr.

Be lietaus, be alinančios kaitros rugpjūčio 10 dieną nuskambėjo Jonavos miesto šventė. „Orą kažkas užsakė“, – juokavo jonaviečiai, vis prisimindami lietingą pernai metų šventę.

264 metų gimtadienį atšventęs miestas sulaukė didelio būrio svečių. Šventinėje eisenoje dalyvavo daugiau nei 30 įvairių įmonių ir organizacijų, o šeštadienio popietę Jonavos sveikinti išsiruošė dažnas jonavietis.

Šventės metu apdovanoti ir Jonavos krašto šviesuoliai – poetė, žurnalistė Irena Nagulevičienė ir Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos pirmininkas Kostas Fedaravičius. Šviesuolius sveikino ir apdovanojimus įteikė Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius.

Pirmą kartą parke prie bažnyčios tarp mugės prekeivių įsikūrė ir Jonavos policijos komisariato pareigūnai. Jie ne tik dalijo informacinius lapelius, tačiau žymėjo ir vertingus jonaviečių daiktus. Taip pat kiekvienam norinčiam siūlė užsidėti specialius akinius, kurie vaizdą rodo taip, lyg būtum išgėręs.

„Tai vidutinio girtumo akiniai. Užsidėkite juos ir pabandykite eiti tiesiai“, – pasakojo Jonavos policininkės.

Parodomąją programą su dresuotais šunimis pristatė ir viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, vyko dešimtmetį švenčiančio automobilių sporto klubo „Žaibelis“ renginiai, taip pat įvairios sportinės rungtys, miesto Sąjūdžio aikštėje jonaviečiai ir porolono detalių dėliojo gulbę, vyko protmūšis „Už Jonavą“.

Gyvą širdį Santarvės aikšėje suformavo Ruklos mokomojo pulko kariai.

Vėliau jonaviečiams koncertavo grupė „Rollikai“ ir Irena Starošaitė, o prieš vidurnaktį dangų nuspalvino fejerverkai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė