Įgyvendinamas projektas „Žalieji maršrutai be kliūčių“ (0)

Naujas pažintinis takas šalia Kauno marių | vstt.lt nuotr.

vstt.lt nuotr.

Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos pasienio regionuose gausu gamtos parkų, ežerų ir miškų. Gamtos parkai yra pritaikyti turistų reikmėms, tačiau apie neįgaliuosius dažnai pamirštama, todėl, siekiant prisidėti prie lygių galimybių sudarymo gamtos turizmo srityje, Gražutės regionino parko direkcija (Salakas, Lietuva), kartu su kitais projekto partneriais – Lietuvos žmonių su negalia sąjunga (Vilnius, Lietuva), Dagdos savivaldybės taryba (Dagda, Latvija), Dagdos neįgalių žmonių brolija „Nema“ (Dagda, Latvija), Valstybinė gamtos apsaugos institucija „Eko-rosi“ (Vitebskas, Baltarusija) – įgyvendina projektą „Žalieji maršrutai be kliūčių“.

Projekto „Žalieji maršrutai be kliūčių“ metu partneriai sujungs savo pajėgas, kad padarytų gamtos turtus prieinamus žmonėms, turintiems judėjimo negalią.

Vykdant projektą įvairiuose informaciniuose šaltiniuose bus skelbiami pranešimai apie gamtos turizmo galimybes neįgaliems žmonėms tiksliniuose regionuose, neįgaliųjų organizacijoms bus išdalinta 7000 bukletų su turizmo žemėlapiais, išleistos techninės rekomendacijos, kaip pritaikyti gamtos turizmo infrastruktūrą neįgaliųjų poreikiams, 100 turizmo paslaugų teikėjų bus apmokyti atpažinti ir tinkamai aptarnauti žmonės su negalia, surengtas maratonas neįgaliųjų vežimėliais ir dviračiais Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos teritorijomis, keletas gamtos turizmo vietų bus sutvarkytos taip, kad taptų prieinamos ir žmonėms su negalia.

Projektą finansuoja: Europos kaimynystės ir partnerystės priemonė 2007–2013 bendradarbiavimo per sieną programa Latvija-Lietuva-Baltarusija.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kelionės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė