Rusija apkaltino JAV, Australiją ir Lietuvą dėl kraujo liejimo Donbase (1)

Rusija pasaulyje | ofeliyadd.livejournal.com pieš.

Rusija pasaulyje | ofeliyadd.livejournal.com pieš.

Rusijos Užsienio reikalų ministerija apkaltino JAV, Australiją ir Lietuvą dėl „nesibaigiančio kraujo praliejimo“ pietryčių Ukrainoje, Donbaso regione.

Rusijos URM spaudos tarnybos pranešime sakoma, kad Ukrainos vyriausybės pareiškimą, kad ugnies nutraukimo režimas Malaizijos keleivinio lėktuvo „Boeing 777“ katastrofos zonoje neveiks iki antrosios tyrimo fazės pradžios, Rusija įvertino kaip Jungtinių Tautų rezoliucijos 2166 pažeidimą. Ši rezoliucija reikalauja nutraukti visus karo veiksmus katastrofos rajone.

Rugpjūčio 7 d. nuolatinis Rusijos atstovas Jungtinėse Tautose Vitalijus Čiurkinas pareiškė iniciatyvą priimti JT Saugumo Tarybos pareiškimą, kuriame būtų pareikštas rimtas susirūpinimas dėl Ukrainos vyriausybės pareiškimo ir Kijevas būtų paragintas vykdyti tos rezoliucijos įpareigojimus.

„Tačiau šį pasiūlymą atmetė JAV, Australija ir Lietuva… Pabrėžiame, kad atsakomybė už nesibaigiantį kraujo praliejimą Ukrainos pietryčiuose tenka ir šioms valstybėms“, – tvirtinama Rusijos URM pranešime.

Vakar tarptautinių ekspertų grupė paskelbė apie pirmosios keleivinio lėktuvo nuolaužų ir jo žuvusių keleivių palaikų paieškų fazės pabaigą. Tai padaryta dėl regione veikiančių prorusiškų karinių darinių provokacijų ir jų keliamo pavojaus katastrofos vietoje dirbančių tyrėjų gyvybėms. Dėl antrosios tyrimų fazės pradžios bus sprendžiama kitą savaitę.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė