Lietuva perduos pagalbą antiteroristinėse operacijose dalyvaujantiems Ukrainos kariams (0)

VRM nuotr.

VRM nuotr.

Rugpjūčio 5 dieną Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas susitiko su Ukrainos ambasadoriumi Lietuvoje Valerijumi Žovtenko. Susitikime, kuriame taip pat dalyvavo Ukrainos ambasados pirmasis sekretorius Andrejus Skliaras, buvo aptarta dabartinė padėtis Ukrainoje bei esamas ir galimas šalių bendradarbiavimas.

Ministras D. A. Barakauskas informavo, kad atsiliepiant į anksčiau VRM perduotą Ukrainiečių bendrijos prašymą padėti antiteroristinėse operacijose dalyvaujantiems Ukrainos kariuomenės ir nacionalinės gvardijos kariams gauti aukšto apsaugos laipsnio šalmus, Policijos departamentas prie VRM suteiks paramą pagal savo galimybes – Ukrainos kariams bus perduoti šalmai, neperšaunamos liemenės bei neperšaunami skydai.

Perduodamų specialiųjų priemonių kiekiai šiuo metu yra derinami, galutinis sprendimas dėl jų bus priimtas vėliau.

Susitikimo metu ambasadorius ministrui įteikė Ukrainos vidaus reikalų ministro Arseno Avakovo laišką. Laiške informuojama apie Rusijos teisėsaugos institucijų inicijuotus baudžiamuosius tyrimus konkrečių Ukrainos valdžios atstovų atžvilgiu.

Laiške atkreipiamas dėmesys, jog Rusijos atstovai gali kreiptis į Lietuvos teisėsaugos institucijas dėl Ukrainos valdžios atstovų baudžiamojo persekiojimo ir prašoma tokius atvejus vertinti adekvačiai bei nešališkai, „siekiant išvengti nepagrįstų veiksmų“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė