Ariogaloje kariai pagerbs okupacinio režimo aukų ir laisvės kovotojų atminimą (programa) (3)

kam.lt archyvo nuotr.

kam.lt archyvo nuotr.

Rugpjūčio 2 d. Lietuvos kariai ir krašto apsaugos ministras Juozas Olekas dalyvaus Ariogaloje (Raseinių r.) vyksiančiame tradiciniame Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir laisvės kovų dalyvių sąskrydyje „Su Lietuva širdy“.

Šventė tradiciškai prasidės jos dalyvių – buvusių Lietuvos tremtinių ir politinių kalinių, rezistentų ir kitų svečių – eisena nuo Ariogalos Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios iki Dubysos slėnio, kurią lydės Garbės sargybos kuopos kariai ir Lietuvos kariuomenės orkestras.

Kartu su kitais renginio dalyviais Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos kariai padės gėlių prie Kankinių memorialo Ariogalos kapinėse ir ginklų salvėmis pagerbs okupacinio režimo aukų ir žuvusiųjų už laisvę atminimą.

Kaip ir ankstesniais metais, sąskrydžio vietoje kariai padės įrengti Lietuvos partizanų stovyklą ir bunkerį, kur trumpam bus atgaivintos partizanų kasdienio gyvenimo ir kovų akimirkos.

Daugiau apie renginį rasite ČIA.

Programa:
10.00 Šventinė eisena nuo Ariogalos parapijos Bažnyčios į Dubysos slėnį.
11.00 Šv.Mišios Dubysos slėnyje. 12.00 Sąskrydžio atidarymas.
12.15 Jungtinio buvusių tremtinių ir politinių kalinių choro ir solistų koncertas.
13.30 Svečių sveikinimai.
14.00 Šventinė popietė Liaudiškos muzikos ansamblių „Daumantų muzikantai“ ir „Šeduvos bernai“ koncertas
17.00 Šventės pabaiga

Su_Lietuva_sirdy

 

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Šventės, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. pensininkas:

    Tremtiniams ir politkaliniams (jų daugumai) patriarchas su Lietuvos dalia seniai iškastravo smegenis. Dabar dar ir komunistą pasikvietė. Padėkos stribams ir jų teisių perėmėjams už laimingą vaikystę. Mano pagarba (po mirties) monsinjorui Svarinskui. Po jo ugningos kalbos prieš kelius metus slėnyje jis daugiau ten nebuvo pageidaujams.
    Be to, tas slėnis aštuoniasdešimtmečiams yra parinktas netinkamas. Kokia kankynė senukams leisti į slėnį, o paskui kilti į kalną.

  2. N:

    Jo, jau patriarchas tai nusipelniusi sovietinio režimo auka…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė