„Kinas po žvaigždėmis“ siūlo patirti vasaros kelionių nuotykius (0)

kinas po zvaigzdemisVasara – atostogų ir kelionių metas, todėl lauko kino projektas „Kinas po žvaigždėmis“ šį savaitgalį skirs vasaros kelionių temai.

Liepos 31 d., ketvirtadienį, žiūrovams paruošta itin karšta premjera – filmas „Lenktynės su savimi“. Šis filmas buvo rodomas tik šių metų „Kino pavasario“ festivalyje ir tai bus išskirtinė galimybė jį pamatyti visiems dar nemačiusiems, nes kol kas visuotinė šio filmo premjera Lietuvos kino teatruose dar nenumatyta.Kaip ir milijonai dviračių sporto gerbėjų, keturiasdešimtmetis Fransua beprotiškai šėlsta dėl „Tour de France“ lenktynių. Likus vos kelioms dienoms iki jų starto, Fransua nusišypso laimė. Jis gauna pasiūlymą savanoriauti lenktynėse.

Fransua sutinka buvusį virtuozišką trenerį ir šis įkalba jį nepaleisti gyvenimo svajonės vėjais ir dalyvauti pačiam. O lenktynės juk startuoja jau rytoj& Jeigu dviratininkas išvažiuos į trasą iškart, turės vienos dienos prioritetą prieš profesionalius sportininkus. Galbūt jam pasiseks numinti iki Paryžiaus anksčiu už kitus?

Rugpjūčio 1 d., penktadienį, žiūrovų lauks dar viena premjera – kriminalinis trileris „Apsimetėlis, sukčius ir dama“. Tai įtempto siužeto trileris pasakojantis apie menininko, jo žmonos ir paslaptingo nepažįstamojo nuotykius Graikijoje, kai jie yra įpainiojami į mįslingą privataus detektyvo nužudymo istoriją.

Vasaros kelionių savaitgalį rugpjūčio 2 d., šeštadienį, užbaigs nuotaikinga prancūzų komedija „Aistrų vulkanas”. Tai kultinės prancūzų komedijos „Neliečiamieji” kūrėjų naujausias darbas.

Prancūziškai išsiblaškiusi, kupina netikėtumų ir kvatoti verčiančių nesusipratimų – komedija pasakoja apie du, kaip šuo su kate sutariančius buvusius sutuoktinius, ir jų planus gerokai „pakoregavusį“ ugnikalnį.

Šiais metais „Kinas po žvaigždėmis“ birželio, liepos ir rugpjūčio savaitgaliais – nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, po atviru dangumi gero kino mėgėjams parodys daugiau nei 30 naujausių kino filmų ir pasaulinių premjerų.

Seansų pradžia: 22.30 val. (rugpjūčio mėnesį nuo 22 val.)

Vieta: Šiuolaikinio meno centro kiemelis, Vokiečių g. 2 / Rūdninkų g. 1, Vilnius

Daugiau informacijos rasite čia.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė