Antrojoje Europos universiadoje dalyvauja 16 komandų iš 8 Lietuvos universitetų (0)

Europos universiada | smm.lt nuotr.

Europos universiada | smm.lt nuotr.

Liepos 24 – rugpjūčio 8 d. Roterdame, Olandijoje vyksta antrosios Europos universitetų sporto žaidynės, kuriose dalyvaus 16 vaikinų ir merginų komandų iš 8 Lietuvos universitetų.

Antroji Europos universiada sutrauks apie tris tūkstančius studentų iš 150 Europos universitetų. Studentai atletai iš 45 šalių rungsis dešimtyje sporto šakų, devyniose iš jų varžysis 120 Lietuvos atstovų.

Lietuvai atstovaujantys LSU, KTU, VDU, MRU, VU, LEU, VGTU ir KU studentai dalyvaus krepšinio, lauko ir salės futbolo, tinklinio, stalo ir lauko teniso, irklavimo, badmintono bei rankinio varžybose.2012 m. Kordoboje, Ispanijoje, surengta pirmoji Europos universiada Lietuvos atstovams buvo sėkminga. Trys lietuvių komandos iš jos parsivežė medalius: Vytauto Didžiojo universiteto vaikinai laimėjo krepšinio auksą, o Lietuvos kūno kultūros akademijos merginos – rankinio sidabrą ir krepšinio bronzą. Pirmojoje universiadoje dalyvavo 32 šalių atstovai, varžėsi 250 komandų iš 147 universitetų. Dalyvių skaičius siekė 3 tūkstančių. Į ją buvo nuvykę 15 komandų iš 7 Lietuvos universitetų.

Lietuvos sportininkų dalyvavimą Europos universiadoje remia Švietimo ir mokslo ministerija.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė