Lietuvos gydytojų sportiniai pasiekimai Brazilijos futbolo aikštėse (0)

Veteranų pasitarimas prieš rungtynes | R. Sabaliausko nuotr.

Veteranų pasitarimas prieš rungtynes | G. Petrylos nuotr.

Lietuvos medikų futbolo asociacijos komanda dalyvavo Pasaulio medikų futbolo asociacijos renginiuose Brazilijoje. Liepos 6–12 dienomis Natalo mieste, šurmuliuojant didžiojo futbolo aistroms, vyko ir Pasaulio medikų futbolo čempionatas bei Gydytojų, žaidžiančių futbolą, kongresas.

Net tris dienas vykusiame kongrese gydytojai skaitė pranešimus ir diskutavo apie naujausius, veiksmingiausius sporto medicinos, profilaktinės medicinos diagnostikos ir gydymo metodus, susijusius su fiziniu aktyvumu, racionalia mityba,  traumų profilaktika, organizmo reakcija į fizinį krūvį. O Pasaulio medikų futbolo čempionato vienas svarbiausių tikslų buvo sužinoti, kas šiuo metu yra geriausi futbolininkai tarp pasaulio medikų.

Lietuvos medikų futbolo asociacijos komandai atstovavo gydytojai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Palangos, Panevėžio, Marijampolės.

Veteranai su Australais | R.Sabaliausko nuotr.

Veteranai su Australais | G.Petrylos  nuotr.

Pasaulio medikų futbolo asociacijos čempionate organizuoti du turnyrai: pagrindinis, kurio dalyvių amžius neribotas, ir gydytojų senjorų turnyras, kuriame dalyvavo vyresni nei 45 metų žaidėjai.

Pagrindiniame turnyre dalyvavo komandos iš penkių  kontinentų valstybių – iš Brazilijos, JAV, Pietų Korėjos, Venesuelos, Australijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Lietuvos, Ukrainos, Vokietijos, Rusijos ir kt. – iš viso šešiolika komandų. Lietuviai gydytojai užėmė tryliktąją vietą, aplenkę stiprias JAV, Austrijos ir Baltarusijos komandas.

Gydytojų senjorų turnyre žaidė medikai iš Brazilijos, Vokietijos, Australijos, Didžiosios Britanijos, Rusijos ir Lietuvos. Žaista pagal adaptuotas taisykles: komandoje septyni žaidėjai, aikštė mažesnė. Šiame turnyre Lietuvos gydytojų komanda užėmė trečiąją vietą (nugalėjo kolegos iš Vokietijos, antroje vietoje – Brazilijos komanda.

Veteranai su Australais | R.Sabaliausko nuotr.

Veteranai su Australais | G.Petrylos nuotr.

Mokslo, sporto ir fizinio aktyvumo renginiai vienija pasaulio gydytojus. Lietuvos medikų futbolo asociacijos nariams rungtynės Natalo stadionuose, darbas kongrese bei neformalus bendravimas su kolegomis iš viso pasaulio suteikė daug profesinės patirties ir puikų įspūdžių.

Medikų treniruotė prieš pirmas rungtynes su Brazilais | R.Sabaliausko nuotr.

Medikų treniruotė prieš pirmas rungtynes su Brazilais | G.Petrylos nuotr.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė