Tautininkai: Tragedija Ukrainoje ne tik Putino, bet ir jam padlaižiaujančių vakarų valstybių kaltė (11)

Tautininkų Ukrainos palaikymo piketas prie Rusijos ambasados | R.Laimikienės nuotr.

Tautininkų Ukrainos palaikymo piketas prie Rusijos ambasados | R.Laimikienės nuotr.

Liepos 18 dieną būrelis tautininkų, atsiliepęs į ukrainiečių prašymą rengti piketus prie Rusijos ambasadų visame pasaulyje ir pasmerkti Putino remiamų smogikų įvykdytą teroro aktą, piketavo prie Rusijos ambasados Vilniuje.

Piketo dalyviai laikė išskleidę plakatus: „Terrorussian number one“, „Putinas davė beždžionėms granatą ir turi už tai atsakyti“’, „Putin + Russia = terrorism, „No Putin, no cry“. Virš piketuotojų galvų plevėsavo Ukrainos ir Tautininkų Sąjungos bendražygių Ukrainos Nacionalistų Kongreso vėliavos.

„Tai nebuvo katastrofa, tai teroro aktas, kurio pagrindinis rėmėjas Putinas. Tai logiška seka karo, kurį jau kuris laikas atvirai kariauja Rusija prieš nepriklausomą šalį Ukrainą, o Europos Sąjunga flirtuoja su Rusija ir tik gąsdina mistinėmis sankcijomis“, – piktinosi piketo dalyviai.

Pasak pikete dalyvavusio Tautininkų sąjungos (TS) pirmininko Juliaus Pankos, Rusija peržengė visas ribas apginkluodama nusikaltėlius modernia ir galinga karine technika.

„Europos Sąjunga kaip ir reikėjo tikėtis nesugeba vieningai ir tvirtai prispausti Rusijos. Tai geriausias įrodymas kad Vytautas Lansbergis ir jo kolegos nuolat kartodami, kad ES kuo nors prisideda prie Lietuvos saugumo Rusijos grėsmės akivaizdoje tiesiog ciniškai meluoja. Didžioji dalis Europos sąjungos valstybių buvo yra ir liks prorusiškos“, – sakė TS pirmininkas.

„Rusija nepripažįsta, jog lėktuvą numušė jos  samdyti teroristai ir netgi turėjo ciniškumo išsiųsti užuojautas toms šalims, kurių piliečiai nukentėjo šioje katastrofoje. Mes lietuviai palaikome brolius ukrainiečius jų kovoje su žmoniškumo neturinčiais prorusiškais separatistais, linkime, kad Ukrainos armija galutinai sunaikintų nusikaltėlių lizdus,“ – sakė J. Panka. Pasak tautininko kasdien žūstančių ukrainiečių kraujas ir beveik 300 žuvusiųjų civilių keleivių numuštame lėktuve tai ne tik Putino, bet ir jam padlaižiaujančių vakarų valstybių kaltė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė