Teroristai pagrobė 38 numušto Boeing 777 lėktuvo keleivių kūnus (video) (18)

Numuštas Boeing 777 | nuotr. iš youtobe.com

Numuštas Boeing 777 | nuotr. iš youtobe.com

Liepos 19 d. Ukrainos naujienų portalas liga.net pranešė, kad ginkluoti smogikai grasindami fiziniu susidorojimu privertė gelbėtojus 34-ių žuvusiųjų Boeing 777 keleivių kūnus sukelti į jų automobilį tam, kad jie būtų išvežti į Donecką.

Pranešama, kad liepos 18 d. apie 21 val. į žuvusiųjų paieškos zoną gyvenvietės Rassypnoje apylinkėse Šachtiorsko rajone atvykusi 20-ies ginkluotų teroristų grupė ir grasindama susidorojimu privertė gelbėtojus 34 iš 36 tą vakarą rastų žuvusiųjų kūnus perkelti į jų automobilį. Kadangi buvo tamsu tai teroristai dviejų žuvusiųjų kūnų nepastebėjo.

Apie tragedijos aukų pagrobimą taip pat rašo „Donbaso naujienos“: „Ginkluoti smogikai nuvijo gelbėtojus ir iš daugumos jų atėmė visas ryšio priemones. Žuvusiųjų kūnus sukrovė į sunkvežimius kaip maišus. Pasak smogikų, žuvusiųjų kūnus jie žada vežti į Donbasą“, – rašo leidinys.

Šiandien paaiškėjo, kad jau yra nustatytos visų Boeing 777 lėktuvu skridusių asmenų pilietybės. Palaikų tapatybė bus nustatoma Charkove. Gelbėtojams pavyko rasti 186 lėktuvo keleivių kūnus.

PAPILDYTA:

12.35 val.  Vadinamosios „Donecko Liaudies Respublikos“ teroristai ruošiasi išvežti numuštojo Malaizijos keleivinio lėktuvo Boeing 777 nuolaužas į nežinomą vietą. Apie tai savo Facebook paskyroje rašo Donecko srities valstybinės administracijos patarėjas Konstantins Batozskis – praneša liga.net.

„Ryte smogikai į Malaizijos lėktuvo kritimo vietą atgabeno sunkiuosius kranus bei sunkvežimius ir pradėjo lėktuvo nuolaužų perkėlimą nežinoma kryptimi“, – rašo K. Batozskis.

Jis taip pat patvirtino, kad teroristai pervežė 37 žuvusiųjų lėktuvo keleivių kūnus į Donecko srities teismo-medicinos ekspertizės biurą. „Gydytojai dirba kontroliuojami pastatą apsupusių kaukėtų ir ginkluotų žmonių“, – praneša K. Batozskis.

12.54 val. Ukrainiečių gelbėtojai Boeing 777 kritimo vietoje dirba ginkluotų teroristų apsuptyje. Smogikai jiems neleidžia Ukrainos pusei perduoti rastų daiktinių įrodymų ir lėktuvo „juodųjų dėžių“. Apie tai spaudos brifinge pareiškė Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos (UNSG) informacinio centro atstovas spaudai Andrejus Lysenko.

„Visus įrodymus kurie ten yra smogikai bematant atima,“ – teigė A. Lysenko. Pasak jo teroristai nedraudžia gelbėtojams rinkti įrodymų, net atvirkščiai verčia juos tai daryti: „Tačiau viską atiduoti reikia jiems. Tai yra šie įrodymai negali papulti į oficialios Ukrainos valdžios rankas. Visi įkalčiai šiuo metu yra terorisyų rankose, nes jie visiškai kontroliuoja šią teritoriją“, – A. Lysenkos žodžius cituoja liga.net.

Liepos 20 d. 13 val. Teroristai išsivežė visų 196 aukų, iki šiol rastų oro bendrovės Malaysian Airlines katastrofos vietoje, palaikus, pranešė Ukrainos gelbėjimo tarnybos.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė