Karklėje laukia pramogos: ryškios, rinktinės, novatoriškos! (0)

„Karklė Live Music Beach“ | organiz. nuotr.

„Karklė Live Music Beach“ | organiz. nuotr.

Rugpjūčio 15-17 d. vyks jau penktasis „Karklė Live Music Beach“. Tai – tai ne tik ryški žvaigždžių plejada, verčianti su nekantrumu braukyti dienas kalendoriuje laukiant didžiojo vasaros įvykio. Pašlovinimo nusipelno ir pramogos, nes visos atrakcijos buvo kruopščiai atrinktos iš to, ką šauniausi festivaliai Lietuvoje gali pasiūlyti geriausio.

Jau pernai Karklės publika džiugiai plojo organizatoriams per petį – pramogų gausa ir kokybė stebino, o daugelis būtent čia turėjo progą praturtinti savo vasaros nuotykių sąrašą išskirtiniais įspūdžiais.  Šiemet kartelė kilstelėta dar aukščiau ir fantazija pasklido dar plačiau – rugpjūčio 15-17 d. užsimota įdomia veikla užtvindyti kiekvieną laisvą renginio erdvę.
Ekstremalių pojūčių medžiotojai, ištroškusieji romantikos, meniškos sielos, sveiko gyvenimo būdo išpažinėjai – „Karklė Live Music Beach“ pagalvojo apie kiekvieną. Oras, vanduo, smėlėtas krantas – neliks neišnaudota nė viena stichija.

BMX, riedučiai, riedlentės ir spalvingas gatvės stilius karaliaus „Street Zone“, kurioje iškils specialiai iš Latvijos čia atvežta rampa. „Purvo ir kečupo SPA“ baseinuose kunkuliuos „crazy“ pojūčiai, bus proga realizuoti visas „murzinas“ fantazijas bei išdabinti kūnus ryškiai raudono padažo pliūpsniais. Jei stinga drąsos tokioms procedūroms, pradžiai bus galima pasinerti į putų šou, kuris puria balta lavina užlies paplūdimį šalia „Beach Stage“.

„Karklė Line“ suteiks kvapą gniaužiančią  galimybę patiems drąsiausiems nusileisti 100 metrų ilgio lynu virš pagrindinės festivalio scenos ir praskristi virš visų su vėjeliu. Šiurpuliukai virpins kūnus svaiginančiu greičiu čiuožiant „Water Slide“ tentu nuo kopų iki biraus paplūdimio smėlio. Dar mažai adrenalino? „Bangamūšis“ – festivalininkų paslaugoms. Šios konstrukcijos esmė – į jūrą besidriekiantis 50 m ilgio lynas, kuriuo skriejant taip pat turėtų gerokai pakilti kraujospūdis.  Vandens pramogų nestigs ir santūresniems – jų lauks baidarės, irklentės, kateris su pripučiamu vandens ratu, vandens slidės, jėgos aitvarai.

Palikusieji savo energiją šokių aikštelėse atsikvėpti galės mėgaudamiesi kinu po atviru dangumi, tiksliau, po ryškiomis rugpjūčio žvaigždėmis – bus galima įvertinti „Romuvos“ ir „Lithuanian Shorts“ trumpametražių juostų programą. Ant kopų iškilsianti observatorija kvies pažinti Visatos didybę, o intuicijos galias atverti padės specialiai festivaliui sukurtas „Batikos labirintas“.
Pramoga publikai ir iššūkis pripažinimo siekiantiems talentams – jaunų grupių konkursas „Golden Fish“ su „Ežiu“. Simbolinė ašaka, 3 tūkst. vertės „Yamaha“ parduotuvės čekis, kiti prizai ir išskirtinė galimybė sekmadienį pasirodyti Kopų scenoje suburs ne tik ambicingai nusiteikusias muzikos žuveles, bet ir naujo skambesio meškeriotojus.

Pramankštinti kūną ir sielą po audringų naktų kvies rytinės „Kapitolijaus“ sporto klubo mankštos: rytietiškos tempimo treniruotės, joga, Tai Chi, funkcinės treniruotės su diržais. Azarto įlies mini galiūnų, rankų lenkimo varžybos, „bulvės“ žaidimas, mini regbis, vandens estafetės, lobių ieškojimas, „frisbis“, badmintonas, tinklinis, krepšinis ir futbolas.

Karklės svečiai bus kviečiami susipažinti su įvairiais socialiniais projektais ir prisidėti prie prasmingų akcijų. Festivalyje įsikurs Nacionalinio kraujo centro, „Svajonių karavano“, „Rūšiuoji – vadinasi, galvoji!“ projekto, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos, „Jaunimo linijos“, „Armyday.lt“, „Aukok.lt“, „Pagalbadaiktais.lt“ erdvės, o taip pat punktas, kuriame bus galima pasitikrinti blaivumą alkoholio matuokliu.

Likus mėnesiui iki ilgojo Žolinių savaitgalio, festivalio stilistų komanda įnirtingai pluša prie vizualinių sprendimų, kuriais yra nusiteikę nustebinti, dėliojami paskutiniai štrichai festivalio scenų brėžiniuose, kurie materializuosis į galingas konstrukcijas.

Tuo tarpu paskutiniai bilietai tirpsta tarsi ledai saulėkaitoje „ jų liko tik 2 tūkst. Liepos 18 d. kelialapiai į „Karklė Live Music Beach 2014“ jau brangsta!

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė