Milijardierius E. Kavadža: kodėl dirbi užsienyje, kai gali dirbti Lietuvoje? (1)

Endis Kavadža (Andy Khawaja) | facebook.com nuotr.

Endis Kavadža (Andy Khawaja) | facebook.com nuotr.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime ryškiai sužėrėjo  Endis Kavadža (Andy Khawaja), žinomas kaip amerikietiškos svajonės pavyzdys. Šis iš Libano kilęs verslininkas, vadovaujantis elektroniniuose mokėjimuose tarpininkaujančiai kompanijai „Allied Wallet“, skatino visomis jėgomis siekti savo svajonės.

„Prieš 10 metų buvau toks kaip Jūs. Viską pradėjau nuo nulio. Ir daugybė žmonių man sakė, kad ėmiausi neįmanomos misijos. Niekas netikėjo mano didele svajone dominuoti elektroninių mokėjimų pasaulyje. Ir tai tik skatino mane eiti pirmyn. Nuolat girdėjau klausimus, kodėl paprasčiausiai nesusirandu normalaus darbo. Tačiau mane domino mano idėja, domėjausi galimybėmis ir ateitimi, atidaviau jai visas jėgas. Aš savim tikėjau“, – savo istorija dalijosi verslininkas. A. Kavadža pabrėžė, kad lietuviai turi visas galimybes pildyti savo svajones.

“Sutikau lietuvių visame pasaulyje. Kalbėjau su jais Londone, Jungtinėse Amerikos Valstijose, netgi Honkonge…Ir jie visi turi svajonių. Klausiau, kodėl jie nebando jų įgyvendinti, kodėl dirba statybose, restoranuose ir baruose. Kodėl pasirenkate dirbti tai, kai svajojate apie kur kas gražesnius ir didingesnius dalykus? Ir visų atsakymas tas pats – Lietuvoje praradau viltį, išvykau, nes čia matau kur kas daugiau galimybių.

Bet yra paprastas klausimas – kodėl kuriate kitų valstybių infrastruktūra, jei galite kurti savo? Juk čia tiek daug galimybių ir tiek gabių žmonių. Aš pats čia matau galimybių. Taigi, kodėl atiduodate savo idėjas ir gebėjimus užsienio valstybėms, kai galite jas panaudoti Lietuvoje”, – drąsino kurti savo šalyje milijardierius.Pasak verslininko, svarbiausiai yra gebėjimas save motyvuoti.

„Turite savęs paklausti, kur norite būti po penkerių ar dešimties metų. Niekas nesiims pakeisti jūsų gyvenimo, išspręsti visų problemų ir ištraukti jus iš kasdienybės. Nepaduos jums lagamino, pilno pinigų, tam, kad pradėtumėte savo verslą. Viską turėsite padaryti patys Taigi, nebūkite drovūs ir nebijokite. Pralaimite tik tada, jei nieko nedarote. Ir nesvarbu, kiek kartų nepasiseka. Svarbiausia – niekada nepasiduoti“, – susirinkusį jaunimą mokė patyręs verslininkas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė