Valdovų rūmuose pagerbti geriausiai egzaminus išlaikę abiturientai (0)

Abiturientai Valdovų rūmuose | autor. D.Labutis(ELTA), smm.lt

Abiturientai Valdovų rūmuose | autor. D.Labutis(ELTA), smm.lt

Liepos 11 dieną Vilniuje, Valdovų rūmuose, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis apdovanojo geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusius abiturientus ir profesinių mokyklų absolventus.

„Man itin džiugu, kad čia susirinkote iš įvairių Lietuvos regionų, skirtingų mokyklų – tiek bendrojo ugdymo, tiek profesinių. Puikių rezultatų pasiekėte atkakliu darbu. Ir jau žinote, kad sėkmė užsitarnaujama: labiausiai sekasi tiems, kurie deda didžiausias pastangas, – sveikindamas susirinkusius mokinius, jų mokytojus ir tėvus sakė ministras prof. D. Pavalkis. – Galiu drąsiai sakyti, kad Jūs esate Lietuvos turtas ir pasididžiavimas. Mūsų šalies ateitis priklauso veržliems protams. Linkiu, kad būtent Lietuvoje realizuotumėte savo idėjas ir sumanymus. Sėkmės ir drąsos einant pirmyn. Turėkite ambicingų tikslų ir kantrybės juos įgyvendinti. Žvelgiu į Jus su didele viltimi“.

Penkis egzaminus šimtukais išlaikė Mantas Pajarskas iš Vilniaus licėjaus. Dar šeši abiturientai šimto balų įvertinimą gavo iš keturių valstybinių brandos egzaminų: Audrius Malelė ir Vytautė Boreikaitė iš Vilniaus licėjaus, Elzė Atroškevičiūtė iš Vilniaus „Žirmūnų“ gimnazijos, Matas Grigaliūnas iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos, Neringa Jucevičiūtė iš Jurbarko Antano Giedraičio-Giedraus bei Giedrė Širvinskaitė iš Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijų.

Po tris šimtukus gavo 48 abiturientai, po du – 172 laikiusieji brandos egzaminus. Dar 802 abiturientai aukščiausiais balais išlaikė po vieną valstybinį brandos egzaminą. Iš viso aukščiausią – 100 balų – įvertinimą gavo daugiau nei 1 tūkst. mokinių.

Iš viso abiturientai, be lietuvių kalbos ir literatūros egzamino, galėjo rinktis ir laikyti ne daugiau kaip šešių dalykų brandos egzaminus. Norint gauti brandos atestatą reikėjo išlaikyti du (išskyrus tuos atvejus, kai nuo pasirinkto brandos egzamino mokyklos vadovo įsakymu kandidatas yra atleistas).  Vienas iš jų – lietuvių kalbos ir literatūros – privalomas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė